Reklaam sulgub sekundi pärast

Kalle Sepp valmistub uueks lavastuseks: Reet Linna tuli koridoris vastu ja ütles…

"Stuudios" käis külas erakordselt produktiivne meelelahutaja Kalle Sepp, kes rääkis oma põnevatest mineviku- ja tulevikurollidest laval.

Järgmisel aastal toimub Kiidjärvel üritus, mis ilmselt paljudele eestlastele tõenäoliselt huvi pakub. Lavastuses „Rohelised niidud“ kehastub Kalle Sepp Reet Linna isaks, Arved Haugiks. "Tegime ilupilte ja reklaami ehk liikuva pildi telesse ka ja kuna me peame reklaamis ise laulma, siis sai paar-kolm nädalat juba proove ka tehtud. Materjal kõige lihtsam ei ole ja see peab väga hästi kokku kõlama. Korralised lauluproovid hakkavad jaanuarist pihta, jah," ütles Kalle suvisest lavastusest kõneledes.

Kui konkreetselt on visioon tänaseks juba olemas? "Jaa, [autor] Ott Kilusk kirjutab muudkui koguaeg ja ma arvan, et tal on neid variante juba mitu tükki tehtud. Mina isiklikult ei ole ühtegi veel lugenud. Ma ei tea, mis seal saama hakkab, aga töö peab varakult käima," ütles varemgi erinevaid Eesti mehi lavastustes kehastamas.

Kuidas Kallel Arved Haugi kehastumiseks valmistumine käib? "Hästi tore on, käisime telemajas Gonsiori tänaval reklaami tegemas ja enne sattusin Reet linnaga koridori peal vastu ja ta ütles, tere isa! Ma loodan, et ma suudan väärikalt kingad täita. Kellegi teise järgi tegemine on alati keeruline. See ei tohi minna naljategemiseks, kui ta ei ole selleks ette nähtud. Me tahame näita neid võimsaid mehi nende kõige paremast küljest."

Milles peitub taoliste retroetenduste võlu, et need eestlastele hästi peale lähevad? "Eks see on see muusika, mis on ju täiesti ajatu. Ma mäletan, et olen mitme aasta jooksul rääkinud korraldajatele ja produtsentidele ka, et kuulge, võtke ette Eesti meeskvartett. See muusika on lihtsalt nii hea ja kõik on olemas. Ei pea midagi kusagilt otsima, mis sinna sobituks. Neid plaate on palju, mida nad laulnud on. Eks see on see äratundmisrõõm."

Kuidas Kalle erinevaid pakkumisi karakterite osas vastu võtab ja kuidas etenduseks valmistub?

Vaata lähemalt päises olevast videost! “Stuudio” kohta saab lisainfot SIIT.

Kommentaarid puuduvad