Hendrik Sal-Saller paljastas, mida Smilers lava taha soovib: meie raider on üks tagasihoidlikumaid!

Tänavu kevadel tähistas ansambel Smilers oma 30. juubelit suure kontserdiga ja nüüd läheb bänd taas tuurile, et korraldada ka nii-öelda afterparty. "Stuudio" saates käis külas Smilersi solist Hendrik Sal-Saller, kes paljastas muuhulgas bändi raideri ehk mida nad oma lava taha soovivad.

Kuigi Smilers on lavalaudasid vallutanud juba 30 aastat, ei tähenda see sugugi, et mehed loorberitele puhkama jääksid või pensionipõlve peale mõtleksid. "Haljale oksale jõudmist veel ei ole ja ei taha ka, sest mängida on palju ja tahtmist on kõvasti. Isegi kui võidaks lotos kohe, siis ega me neid kontserte ikka ära ei jätaks ja teeks samamoodi. Teeme, kuni endale meeldib ja mõni inimene kontserdile ka tuleb," muheleb Sal-Saller.

Nüüd plaanibki Smilers oma suurejoonelisele sünnipäevale joone alla tõmmata uue afterparty tuuriga. Saatejuht Eero Reinu uuris, kui pikk on nende bändi raider ehk mida nad endale lava taha soovivad, kui kuhugi esinema lähevad. "Pigem vähem kui rohkem. Raider ei ole väga pikk ja ma arvan, et Smilersi raider on üks tagasihoidlikumaid Eestis üldse! Ma olen aegajalt näinud kolleegide tagaruume ja raiderid on ka vahel sattunud minu kätte ja need on ikka kordades võimsamad! Seal peab ikkagi olema päris võimas mees, et selle kõigega hakkama saada," naerab Hendrik. "Meil on suht maalähedased asjad. Meil on vihjed toidule, vett, õlut ja sellist. Ei ole midagi sellist, et sinised M&M kommid peavad olema väljanokitud."

Smilersi afterparty tuur hõlba endas nelja kontserti, mis toimuvadki juba järgmisel nädalal üle Eesti.  

Vaata lähemalt "Stuudio" intervjuust!

Kommentaarid puuduvad