Reklaam sulgub sekundi pärast

Erakordne matš! Erkki Sarapuu astus vastamisi Eesti parima kikkpoksijaga

Stuudio

Erkki Sarapuu esitas Eesti parimale kikkpoksijale Uku Jürjendalile väljakutse pidada maha üks tuline poksilahing. Kas alles jääb vaid pähklipuru või on oodata üllatust? Seda vaata lähemalt videost!

Erkki Sarapuu on tagasi! "Nagu Rocky Balboa! Tema oli ka mees, kes oli vahepeal kadunud, tuli tagasi ja pani kõigile molli! Nagu Rockcy'l, on ka mul päris pikk paus sporditegemisse jäänud vahele. 12 pluss aastat. Mine sa tea, mis vormi kätte saame," arutleb Sarapuu.

Erkki kõrval on kikkpoksija Uku Jürjendal isiklikult ning õpetab Erkkit, kuidas oma tehnika võimalikult efektiivseks lihvida. "Mõni inimene on selline, kes läheb pinge all hästi krampi, aga ma olen just selline, kes pinge all toimetab pigem paremini. Olen täpsem, panen täisvalmisoleku ja nagu ma olen öelnud varem: elu ja surma peale," selgitab Jürjendal.

Oma päevarutiinist rääkides ütleb Uku, et magab alati kaheksa tundi, teeb hommikul jooksuringi ning jälgib alati, mida sööb. "Ma kogu aeg mõtlen oma peas, mida saaks natuke veel paremini teha, et saaksin iga päev natuke paremaks."

Erkkiga poksimise kohta räägib Uku, et ilmselt tuleb neil lühike ja hästi konkreetne sparring.

Vaata tulist poksilahingut päises olevast videost!

“Stuudio” kohta saab lisainfot SIIT.

Kommentaarid puuduvad