Reklaam sulgub sekundi pärast

Anne Veski paljastas, millised koostööpakkumised ta tagasi lükkab: minu kõrvad jäävad seal kurdiks

Äsja Karl Killinguga koos ühise loo avaldanud Anne Veski paljastas "Stuudio" saates, et tavaliselt saab ta koostööpakkumisi pigem tundmatutelt artistidelt, ent nende jaoks jäävad tema kõrvad kurdiks.

Killing tõdeb, et pöördumine Anne poole võttis tal suisa kolmveerand aastat aega. "Kui ma selle kätte võtsin, siis paari kuuga oli kõik valmis. Ma seedisin ja kui ma tahtsin tema poole pöörduda, siis ikka väga hea looga. Närvikõdi oli kindlasti, kui ma helistasin, aga kõik muu on väga ladusalt läinud," meenutab Karl, kuidas nende ühine loometee alguse sai. "Kui see kõne tuli, siis ma ütlesin, et väga tore - ma olen iga päev istunud ja seda oodanud!" lisab Anne omaltpoolt.

Kas ja kui tihti Veski noorte muusikute käest üldse koostööpakkumisi saab? "Tavaliselt kirjutavad mulle rohkem tundmatud "kuulsused", kes tahaks kuulsaks saada ja pakuvad oma laule, ent kahjuks mu kõrvad jäävad seal kurdiks. Kui tulevad aga sellised noored toredad autorid, siis ma olen koostööaldis. Enne tuleb ennast natuke ikka näidata," paljastab Veski.

Miks aga soovis Karl oma laulupartneriks just Annet? "See on see X-faktor nii Annes kui tema loomingus. Võin öelda, et see oli kindlasti üks minu unistustest, et midagi koos teha. Mulle väga meeldib, mis Anne teeb!" ütleb Karl.

Anne ja Karli ühine lugu räägib mõnes mõttes nii armumisest kui ka tänutundest. Saatejuht Marko Lõhmus uuris lauljate käest, millal nemad viimati armumise tunnet tundsid. "Mina olen armunud muusikasse, loomingusse," muheleb Anne. "Täpselt sama! Ainult muusika," lisab Karl.

Vaata lähemalt "Stuudio" intervjuust!