“Stuudio” hurmurid Eero Reinu ja Marko Lõhmus oma fännidest: on tekkinud teatud kommuunid

TV3 meelelahutussaade “Stuudio” alustab täna oma uut ja värsket hooaeg ning sel puhul jagasid saatejuhid Marko Lõhmus ja Eero Reinu ka veidi infot, mida võivad vaatajad oodata. Samuti vaadati tagasi lõppenud suvele.

„Just muljetasime Eeroga, et eelmisel aastal samal ajal olime ikka väga ärevad ja kui meil oli “Stuudio” alguseni jäänud kaks minutit, siis polnud telekatki seinas ja stuudio polnud füüsiliselt valmis. Sel aastal võime küll öelda, et oleme valmis,” ütles Marko reipalt. “Natuke ikka, nagu lavale minnes, väike kõdi peab kõhus olema. Kuna nüüd on juba paremini välja koorunud, millise saatega tegu on, siis on lihtsam kui eelmine aasta,” lisas Eero.

Mida uut toob “Stuudiole” sügishooaeg? „Minule kangesti meeldib see võrdlus, et kui me eelmine kord sõitsime 70 km/h, siis nüüd sõidame 110 km/h. Sellega suuresti ongi öeldud. Oleme saate mahutanud ühe tunni asemel poole tunni sisse. Palju ägedaid ja toredaid inimesi leiame Eestimaalt üles, me lähme hästi palju stuudiost ka välja,“ ütles Marko.

Eero lisas, et kuna kõiki huvitavaid inimesi nad alati ise üles ei pruugi leida, võib neile ka ise julgelt teada anda. “Sestap ka üleskutse, et kui midagi toredat teete või teil toimub mingi tore sündmus, võite julgelt meile kirjutada.”

Marko ütles, et nii küllakutseid kui väljakutseid saadi ka eelmisel hooajal palju. „On tekkinud teatud kommuunid, sooviksin palju tervisi daamidele Eesti väikesaartelt, kellega meil on olnud poejärjekorras väga sagedased vestlused erinevatel teemadel, mis on meie saatest läbi käinud. Alati kui ma Hiiumaal poesabasse seisan, siis me ka vestleme.“

Millised külalised uue hooaja avasaates üles astuvad? Millist TV3 saadet Marko veel fännab?

Vaata lähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad