Ohoh! TV3 telesuve staaridel Jaagupil ja Arletil on romantiline plaan

Arlet Palmiste ja Jaagup Kreem
Arlet Palmiste ja Jaagup Kreem — FOTO: TV3

Täna õhtul alustab TV3s uut hooaega lustlik suveseiklus „Kurvist kurvi“, kus muusik Jaagup Kreem ja meelelahutaja Arlet Palmiste asuvad taas mootorratastel Eestimaad avastama. Sel suvel kavatsevad nad saatesse kaasa kutsuda ka kallid abikaasad ja seda erilisel põhjusel.

Jaagup Kreem ja Arlet Palmiste tutvustavad ka sel suvel Eestimaa eriliste paikade elu-olu, vestvad põnevaid lugusid, viskavad nalja ning kihutavad siis taas mootorratastel edasi. Suve jooksul viib tee reisiselle saartele, Tartust Mulgimaale, Türile ja Sauele ning ka Romantilist Rannateed mööda ümber Pärnu.

Just Romantilisele Rannateele plaanivad mehed kaasa võtta oma kallid abikaasad ning ühist tuuri ka saates näidata. Kreemi sõnul läbirääkimised naistega tegelikult alles käivad, ent mehed on lootusrikkad, sest eks tänu abikaasadele saaks telesuve põnevaim motoseiklus veel enam värvi juurde.

”Kurvist kurvi” uue hooaja jooksul tutvutakse paljude kohalike kuulsuste, peidetud väärtuste, rikkaliku looduse ja ka mürisevate motoklubidega. Vahepeal võetakse kampa Gaute Kivistik ning külastatakse Laitse ralliparki ja Turba motomuuseumit MUMO; luuletatakse koos Leelo Tunglaga, joonistatakse koos Tauno Kangroga ja sporditakse Ott Kiivikasega.

Külastatakse ainulaadseid jalgratta- ja Käru muuseume, kiirendatakse Weikpargis ja ronitakse Elamuskeskuses, uudistakse Soomaad ja müristatakse koos Sürgavere motoklubiga. Lisaks mõõdetakse, kui viltu on Karksi kiriku torn ja sõidetakse Mõisakülas võidu dresiinidega. ”Kurvist Kurvi” suvestaarid jõuavad ka Otepääle, kus võiks ju Pühajärve rannas puhata, ent mehed võtavad ette seiklused järveveel ja õhus, uurides, mis on surfbike ja kui kaugele näeb hüppetornist.

”Kurvist kurvi” uus hooaeg alustab TV3s täna kell 20.00.

Kommentaarid puuduvad