“Sotid selgeks” saates pettusega vahele jäänud mees vihastas vaatajad välja: lõhuti mu auto ja ähvardati peret!

Möödunud nädalal oli "Sotid selgeks" saates lugu Teresast, kes tellis endale koju parandustööd, aga jäi ilma nii oma rahast ja torud jäid ka parandamata. Nüüd pöördus saatemeeskonna poole kõnealune ehitaja Avero, kes vannub, et maksab raha tagasi.

Mäletavasti tellis Teresa Avero nimelise mehe käest ehitustööd ja tasus talle ettemaksuna 4000 eurot, ent seepeale soovis mees töödega alustamise kuupäeva muuta. Kuna see Teresale ei sobinud, soovis ta mehelt raha tagasi saada, aga seda ootab ta siiamaani.

Avero asus omakorda Teresat mustamises ja laimamises süüdistama ning väidab, et just tema tõttu jäi ta ilma mitmest teisest ehitustööst. Ettetasutud raha kulutas ta aga lihtsalt isiklike asjade peale ära.

Nüüd pöördus Avero "Sotid selgeks" saatemeeskonna poole ja vannub, et maksab Teresale tema raha tagasi. Samas aga tõdeb ta, et see on keeruline, sest tema maine on hävitatud ning tal on keeruline raha teenida. 

Ühtlasi avaldab mees, et eetris olnud lugu vihastas televaatajaid niivõrd, et tema auto lõhuti ära ja ähvardatud on ka tema perekonda. "Sotid selgeks" saatemeeskond taunib igasugust vägivalda ja mõistab säärase teo hukka.

Vaata lähemalt päises olevast videost!

"Sotid selgeks" on TV3s täna kell 20!

Näita 3 kommentaari

Ju ta siis kellelegi veel nii teinud.

Vasta

TV3 on nii ahne, et selles näruses 2 minuti pikkuses klipis on sees 3(!!!) reklaamipausi. Võite rahulikult oma saate teate küll kuhu pista, ma küll oma aega reklaamide vaatamise peale ei kavatse kulutada.

Vasta

Huvitav, kas tegu on mingi narkomaaniga või kuidas on loogiline, et see kehkadivei võtab ette sellise üheotsapileti oma maines ja tulevikus? Müstika!

Vasta