Reklaam sulgub sekundi pärast

Rõõmusõnum fännidele! Selgus, millal ”Kirgede torm” ekraanile naaseb

"Kirgede torm“ on suvepuhkuselt tagasi — FOTO: Pressimaterjal

Tänasest saavad TV3 „Kirgede tormi“ vaatajad oma lemmikule taas kaasa elada, sest armastatud seriaal on suvepuhkuselt tagasi, jätkates Josephine ja Pauli põnevalt romantilise looga.

Saksamaal valmiva seriaali „Kirgede torm“ (Sturm der Liebe) 18. hooaeg jätkub TV3 eetris kirglikult ja tormiliselt armastuslooga, mille keskmes on kaunis paar: Josephine „Josie" Klee (Lena Conzendorf) ja Paul Lindbergh (Sandro Kirtzel). Nii pea- kui ka kõrvaltegelastel seisab ees veel palju katsumusi, et kõigist takistustest ja saatuselöökidest hoolimata oma õnn leida.

„Kirgede torm“ on väga populaarne seriaal, mille avaosa jõudis Saksamaal eetrisse 2005. aasta sügisel. Ilus armastuslugu, põnev süžee, kaunid loodusvaated ja andekad näitlejad moodustasid terviku, mis võitis peagi vaatajate südamed paljudes teisteski riikides. Näiteks on „Kirgede torm“ hinnatud ka Kanadas, Prantsusmaal, Itaalias, Soomes, Leedus, Lätis, Austrias, Šveitsis jm.

Eestlasedki armastavad „Kirgede tormi“ väga. Aastate jooksul on seriaali austajad saanud tänu TV3le võimaluse osaleda Münchenis Bavaria filmistuudios toimunud rahvusvahelistel fännipäevadel ning 2012. aastal külastasid „Kirgede tormi“ näitlejad Mona Seefried (Charlotte Saalfeldt) ja Dirk Galuba (Werner Saalfeldt) Eestit, tuues sajad fännid kokku nii Tallinnasse kui ka Tartusse.

„Kirgede tormi“ varasemate hooaegade keskmes on olnud paarid: 1) Laura ja Alexander; 2) Miriam ja Robert; 3) Samia ja Gregor; 4) Emma ja Felix; 5) Sandra ja Lukas; 6) Eva ja Robert; 7) Theresa ja Moritz; 8) Marlene ja Konstantin; 9) Pauline ja Leonard; 10) Julia ja Niklas; 11) Luisa ja Sebastian; 12) Clara ja Adrian; 13) Rebecca ja William; 14) Alicia ja Viktor; 15) Denise ja Joshua; 16) Franziska ja Tim; 17) Maja ja Florian; 18) Josephine ja Paul. Vaata kõiki ''Kirgede tormi'' osasid uuesti siit.

„Kirgede torm“ jätkub TV3s täna kell 15.15!

Vaata ja meenuta ka kõiki seriaalis olnud paare: