Reklaam sulgub sekundi pärast

KUUM GALERII | “Rannamaja” osalised heitsid riided seljast ja hüppasid tünnisauna

Foto: Kalev Lilleorg

Täna jõuab TV3 vaatajateni kodumaine tõsielusari „Rannamaja“, mis on juba enne tele-eetrit palju kõneainet tekitanud. Uue hooaja algust tähistati osalejate sügiskümbluse ning avaosa ühisvaatamisega.

Mõnusas kümblustünnis said osalejad soojas vees sulistades suviseid sarja võtteid meenutada, et seejärel siirduda vaatama „Rannamaja“ avaosa, mille esitlused veebiplatvormis Go3 on juba palju vastukaja saanud – ikka tänu tõelisele kirgede möllule ja suhtepööretele, mida saadavad intriigid, üllatused, pettumus- ja õnnepisarad ning ettearvamatud juhtumised.

Eesti telemaastiku alustalasid juba kahe hooajaga raputanud eksperimendist võtavad osa kuus noort ja vallalist, kes asuvad elama rannamajja. Nende ülesandeks ja suureks sooviks on leida oma elu armastus. Seda, kas kaaslane leitakse üksteise seast või hoopis nende endi korraldatud rajudelt pidudelt, otsustavad osalised ise!

Kaaslast hakkavad otsima Kristiina Paidest, Brita Tamsalust, Cassandra Tallinnast, Kaspar Tartust, Sven Võrust ning Eric Tallinnast.

Kristiina teenib elatist abihooldajana Paide pansionaadis. Tema nõrkuseks vastassugupoole juures on vuntsid. Varasemalt profiujumisega tegelenud Brita alustas iseseisva eluga juba 14aastaselt. Äsja on tal lõppenud suhe, millele pani punkti vaimne vägivald. Rõõmsameelne linalakk Cassandra on viis aastat tegelenud Taipoksiga ning rassib igapäevaselt jõusaalis rauda tõsta. Lähitulevikus plaanib tegus blond kaunitar alustada õpinguid Sisekaitseakadeemias. Kaspar on spordipoiss ning tallegi meeldib jõusaalis rassida. Kui Cassandral, Brital ja Kristiinal on suhtepagas üpris suur ja kirju, siis Kaspariga on lood hoopis teised – noormees pole kunagi suhtes olnud. Viimased neli aastat Tartus elanud Sven naudib vallalise elu ning on tööotsinguil. Eric on järjekordne jõusaalifriik. Lisaks kangide tõstmisele on ta suureks kireks leemekulbi liigutamine. Kui kokkamisest aega üle jääb, haarab tegus noormees kätte kitarri.

„Rannamaja“ kolmas hooaeg alustab TV3s täna kell 22.00.

Vaata lõbusat galeriid!

Kommentaarid puuduvad