Reklaam sulgub sekundi pärast

ÜLEVAADE | Kus on nad täna ehk millega tegelevad “Padjaklubi” staarid?

"Padjaklubi" liikmed 2020. aastal. — FOTO: TV3

Seitse aastat TV3 eetris jooksnud „Padjaklubi” peategelased on eestlastele läbi oma laialdase loometegevuse vägagi tuntud. Neli naist tegutsevad täna nii ajakirjanduses, meedias kui ka laulu- ja teatrilavadel.

2014.-2022. aastatel TV3 eetris olnud „Padjaklubi” oli seriaal neljast väga erineva iseloomuga noorest naisest, kes nii enne kui ka pärast seda Eestis laiemat tuntust kogunud ning erinevatest loome- ja meediaprojektides osalenud.

"Padjaklubi" peategelasteks olid Eva-Lota Maria (Katariina Ratasepp, nüüd Katariina Libe), Kristina Keerutaja (Kertu Moppel), Laura-Pille Lind (Grete Klein, nüüd Grete Kuld) ja Maarika Pall (Kristel Aaslaid).

Millega tegelevad neli naist täna?

Katariina Libe töötab Delfi Meedia alla kuuluva nädalalehe Eesti Ekspressi Areeni kultuuritoimetaja, olles varasemalt töötanud sama meediakontserni kuuluvas ajakirjas Pere ja Kodu. Samuti on Katariina hiljuti TV3 ekraanil alustanud draamasarja „Valetamisklubi” üks stsenaristidest.

Katariina Libe
Katariina Libe — FOTO: TV3

Grete Kuld on 2024. aasta algusest inimesi reedeti Star FM-i hommikuprogrammis äratamas ning sama seltskonnaga ka reedeti TV3 eetris olevas hoogsas vestlussaates „Kolmekas”, kus ta on üks saatejuhtidest.

Samuti on Grete juhtinud teisigi saateid ja konkursse, näiteks nii selle kui eelmise aasta Eurovisioni lauluvõistluse Eesti eelvooru „Eesti Laul”.

Grete Kuld
Grete Kuld — FOTO: TV3

Kristel Aaslaid nimetab enda tegevust üldiselt „taidlemiseks”. Ta on tegev nii näitleja ja lauljana. Alates 2018 laulab Kristel ansamblites Gram-Of-Fun ja Öed. Eelmisel aastal seikles ta koos Eeva Esse-Sõõrumaa ja Carola Madisega nii Andaluusias kui ka Itaalias saatega "Kolm naist karavanis".

Kristel Aaslaid
Kristel Aaslaid — FOTO: TV3

Kertu Moppel töötab alates 2022. aastast Eesti Draamateatris lavastajana. Hetkel on teatris mängukavas näiteks tema lavastus „Onu Bella tähestik”. Aastatel 2012-2022 töötas ta Rakvere Teatris vabakutselise näitleja ja lavastajana.

Kertu Moppel
Kertu Moppel — FOTO: TV3

"Padjaklubi" kõik hooajad on endiselt vaadatavad TV3 Play videokeskkonnas.