On, mida oodata! TV3 telesuvi üllatab uute saadete ja armastatud telenägudega

Taavi Libe,
Taavi Libe, "Kättemaksukontor" ja Eero Reinu — FOTO: TV3 kollaaž

TV3 telesuvi saab hoogsa alguse juba esmaspäeval, mil alustavad esimesed suvevärsked saatesarjad. Täiesti uue lustliku teleseikluse „Kilu seljakotis“ võtab ette Eero Reinu, kutsudes kaasa retkele Eesti väikesaartele.

„Viime vaataja rännakule meie väikesaartele, mille olemasolust paljudel aimugi pole või mis ei meenu, kui juttu tuleb Eesti saartest,“ selgitab Reinu, lisades, et retk kulgeb kohtades, mida kõik televaatajad vähese vaevaga ka ise külastada saavad. „Muide, Eestis on 2355 saart, Lätis seevastu null,“ muheleb Eero. Saatesarja vembukat nime „Kilu seljakotis“ kommenteerib Reinu aga nõnda: „Kilu on reisisellil alati kaasas – juhuks, kui kalaõnne napib. Selles saates võrdub kilu aga ka uudishimu ja teadmistega, mida suurest infohulgast välja selekteerida.“

Lisaks jagub TV3s sel suvel veel küllaga mõnusat vaatamist nii suurtele kui ka väikestele. Taas võtavad muheda suvise motikaretke ette Jaagup Kreem ja Arlet Palmiste saatesarjas „Kurvist kurvi“. „Läbi suve Taaviga“ viib Taavi Libe juhtimisel suvisele Eesti elu-olu uurivale tuurile. Lisaks jõuab vaatajateni maailmakuulus ajakirjanduslik saade „60 minutit“. Palavalt oodatud on reedesed Eesti filmide õhtud ning Suvekino programm. Loomulikult ootavad toredad taaskohtumised TV3 vanade lemmikutega alates „Kättemaksukontori“ esimestest lugudest, „Vallalise kaunitari“ kirgi kütnud hooajast, romantilisest „Armastusest“ ning lõpetades Teet Margna-Kristjan Jõekalda, Stefani ja „Eluga Hispaanias“ reisiseiklustega.

Alates 29. maist toob TV3 uudistetoimetus päevasündmuste kokkuvõtte otse-eetrisse kaks korda argiõhtu jooksul: kell 18.30 ja 21.30. Uudiseid vahendavad ankrud Liina Kanarbik, Marek Lindmaa, Liisa Aadussoo ja Sander Terras.

Veel lähinädalatel ootavad TV3 vaatajaid aga mitu suurt telesündmust. „Uue laulu“ võimas finaal jõuab otse-eetrisse Alexela Kontserdimajast pühapäeval, 28.mail kell 20.00. Ehitussarja „Naabrist parem“ finaal otse võtteplatsilt algab kolmapäeval, 31. mail kell 21.00. Juunikuu saab särava stardi TV3 otseülekandega aasta glamuurseimalt showlt – Eesti Meelelahutusauhindade galalt Krulli Kvartalist 1. juunil kell 19.30, kus õhtut juhivad mullu aasta seksikaimate tiitlitega pärjatud Grete Paia ja Franz Malmsten ning TV3 poolt edastavad kohapealset melu Tuuli-Ann Freienthal ja Kerli Kivistu. 4. juunil kell 19.30 jõuab finaalini „Mälumaraton“, kus Teet Margna juhtimisel selgitatakse välja terve kevadhooaja võitja.

„Kilu seljakotis“ on TV3s esmaspäeviti kell 20.30;

„Läbi suve Taaviga“ on TV3s esmaspäevast kolmapäevani kell 20.00;

„60 minutit“ on TV3s teisipäeviti kell 20.30;

„Kurvist kurvi“ on TV3s alates 8. juunist neljapäeviti kell 20.00.

TV3 uudistesaated on alates 29. maist otse-eetris argiõhtuti kell 18.30 ja 21.30 ning nädalavahetuseti kell 19.00.

Kommentaarid puuduvad