Reklaam sulgub sekundi pärast

On, mida oodata! Superstaar Ant Nurhan esitab EFTA galal esmakordselt oma uut singlit

Ant Nurhan esitab EFTA galal oma värsket singlit.
Ant Nurhan esitab EFTA galal oma värsket singlit. — FOTO: TV3

12. aprillil toimub Alexela kontserdimajas Eesti filmi- ja teleauhindade gala EFTA 2024, mille kavas on lisaks eelmise aasta parimate filmi- ja teletegijate auhindamisele ka suursugune muusikaprogramm. Esimesena avalikustatud esineja on saate “Eesti otsib superstaari” 9. hooaja võitja Ant Nurhan, kes esitab galal oma aprillis ilmuvat singlit "Täheallee".

Ant Nurhan võitis saate "Eesti otsib superstaari" 9. hooaja ja saade on nomineeritud EFTA galal Aasta meelelahutussaate kategoorias.

Ant on viimastel kuudel panustanud palju aega uue muusika kirjutamisele: “Mul on siiralt hea meel esitada EFTA laval bändiga oma peagi ilmuvat lugu “Täheallee”, mida paljud mu fännid on juba pikisilmi oodanud. Olen väga põnevil ja valmis suurt lava ning otse-eetrit vallutama nagu superstaarile kohane! Näeme juba 12.aprillil!” 

EFTA galal jagatakse kokku 31 auhinda, millest 16 filmikategoorias ja 15 telekategoorias. Laureaatide väljaselgitamisel teeb koostööd oma valdkonna professionaalidest koosnev žürii. Pidulikku galat juhib EFTA 2019 Aasta meessaatejuht tiitli pälvinud Karl-Erik Taukar. Suurejoonelist tunnustussündmust saab jälgida ETV vahendusel. 

Eesti filmi- ja teleauhindade peakorraldaja on Eesti Filmi Instituut. Korraldamist toetavad Eesti Kultuurkapital, Eesti Rahvusringhääling, Elisa Eesti AS ja Telia Eesti AS. Koostööpartnerid on  ID Production, OÜ Duo Media Networks, All Media Eesti AS, Telia Inspira ja Elisa Huub, Liviko ja RGB Baltic. 

Lisainfot Eesti filmi- ja teleauhindade kohta leiab siit!

Kommentaarid puuduvad