Ohtralt sporti, uhiuued saated ja Hollywoodi filmid: vaata, millega üllatab TV6 sügiskava

"Laanemees" — FOTO: TV3

Kindel see, et kõigi meeste lemmiktelekanal TV6, mis on ühtlasi ka maailma ainus munadega kanal, on sügiseks kokku pannud programmi, mis tuleb ja vallutab. Jagub uusi kodumaiseid saateid, värskeid välismaiseid sarju, Hollywoodi filme ja sporti.

Täiesti uus on kodumaine saatesari „Laanemees“, kus pühapäeviti kell 19 hakkab jahil käima Erkki Sarapuu. Tutvutakse Eesti jahipidamise traditsioonide ja loomastikuga ning jagatakse praktilisi nippe nii küttimiseks kui ka maitsvate roogade valmistamiseks. Kõigele sellele aitavad kaasa vägevad Eesti jahimehed, keda on kokku ligikaudu 15 000.

Eriline õnn jõuab jalkahuviliste õuele, sest teisipäeviti kell 18 on eetris uus iganädalane vutisaade „Täiega risti“, mille juhtideks on jalkaspetsidest Joel Indermitte ja Raul Ojassaar. „Selles saates analüüsime, arutleme ja vaidleme põnevatel jalgpalliteemadel. Fookuses on peamiselt Euroopa erinevad tippliigad,“ selgitas endine jalgpallur ja praegune jalgpalliklubi FC Flora abitreener Joel Indermitte. „Täiega risti“ saadet näeb lisaks ka TV3 spordiportaalist sport.tv3.ee ja Go3-st.

Sporti jagub TV6 eetrisse veel palju: korvpalli maailmameistrivõistlused ehk kossu MM (FIBA World Cup) 25.08-10.09, mille raames on igal mängupäeval vähemalt üks vägev kossulahing kuni finaalini välja. Maailma parima kossuliiga NBA uus hooaeg alustab juba oktoobris. Lisaks naelutab vaatama WRC hooaja kulminatsioon, kus selgub, kes kroonitakse uueks maailmameistriks.

Sarjadest jätkuvad „Top Gear“, „Suure paugu teooria“, „Simpsonid“, „Perepea“, „Kutsuge Cobra 11“, „Kas Sina oled see õige?“ ja paljud teised legendid. Uued tulijad on „Puksiiriprofid“, „Sooasukad“ ja „60 päeva luku taga“.

PUKSIIRIPROFID

Extreme Tow Truckers

nädalavahetusel kell 17.00

Sari jälgib pukseerimisettevõtteid, kes võistlevad Austraalia kõige karmimate ja tulusaimate lepingute nimel. Need pukseerimisseadmed on ehitatud vastu pidama planeedi kõige heitlikumatele ilmastikutingimustele ning on võimelised vedama tohutuid koormaid ning töötama ohtlikul ja ligipääsmatul maastikul.

SOOASUKAD

Swamp People

nädalavahetustel kell 18.00

Kaugel Lõuna-Louisiana soodes kohtab siiani asukaid, kes teenivad elatist vanaviisi – alligaatoreid küttides. Pingeline saatesari näitab, kui ohtlik selline elukutse päriselt on.

60 PÄEVA LUKU TAGA

60 Days In

laupäeva hilisõhtuti

Enneolematu pilk elule trellide taga Indiana kohalikus vanglas. Seitse tavalist inimest lähevad vabatahtlikult 60 päevaks kinnipeetavate sekka elama, varjates seda kaasvangide ja töötajate eest.

TV6 sügise filmivalikus on nii parimad Hollywoodi menukid kui ka vaatajate igapäevaelu vürtsitavad teeveekuuelikud F-kategooria kehvikmärulid.

Kommentaarid puuduvad