Reklaam sulgub sekundi pärast

Selgeltnägijate tuleproovi võitnud Anastasia kõhe ennustus: siin on vähe rõõmustavat infot

Anastasia
Anastasia — FOTO: kuvatõmmis


Lõppev aasta oli tõeliselt kriiside rohke. Maailm oli vaevalt saanud koroonapandeemiast hakata hinge tõmbama kui Venemaa ründas täiemahulise sõjaga Ukrainat, millest sai lisaks julgeolukriisile alguse ka laialdane majanduskriis.

31. detsembri õhtul eetris olnud suur ennustuste saade "Mida toob aasta 2023?" uurib, kas kõrge inflatsioon, elektrikatkestused ning sõjahirm jäävad saatma meid ka uuel aastal ning kes võidab kevadised riigikogu valimised? Kuidas toime tulla tunnete virvarriga keset kriise ja kitsikust ning hoida suhteid? Kuidas viia täide uue aasta lubadusi?

Mida ennustavad 2023. aastaks "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" võitnud Anastasia tarokaardid?

"Üldiselt toimub maailmas langus ja Euroopa Liit hakkab vaikselt lagunema, selle tõttu, mis toimub Ukrainas. Lõhenemine toimub selle taustal, sest mõned pooldavad suuremat sõjalist sekkumist ja teised jäävad tagashoidlikumaks. Liidud hakkavad lagunema ja võib juhtuda, et vanad valuutad tulevad tagasi. Mingi oluline isik maailmas, mingi mees, kas langeb või läheb postilt maha ja asemele tuleb keegi teine," avaldab Anastasia. "Inimeste väärtused hakkavad baastasandil muutuma. Pereväärtused hakkavad tõusma."

Midagi head Anastasia uueks aastaks eriti ei ennusta. "Kahjuks siin on vähe rõõmustavat infot. Tuleb endiselt langus ja asi hakkab veel rohkem allapoole minema energeetiliselt. Üldiselt maailmas toimub suurpuhastus, sõda ja covid on puhastus. Me tõuseme uutele sagedustele ja asjad hakkavad toimuma. See on planeedile üldiselt hea," räägib selgeltnägija.

Mida ennustab Anastasia Ukrainale ja mis hakkab toimuma Eestis?

Vaata videost!

Vaata kõiki "Mida toob aasta 2023?" intervjuusid TV3Playst!