Reklaam sulgub sekundi pärast

VIDEO | Üllatav! “Maskis laulja” avasaates langetas maski just see tuntud saatejuht

Johanna Alvin

“Maskis laulja” avasaade jäi viimaseks Triibulisele, kelle maski all peitis end tuntud tele- ja raadiosaatejuht Katri Teller. Naine aga välja kukkumise üle meelt ei heida ning on äärmiselt õnnelik, et saates osaleda sai.

Vaatamata sellele, et Katri saatest esimesena välja kukkus, on ta äärmiselt õnnelik, et selles projektis üldse kaasa sai teha. “Megaäge oli! Ma ütlen, et see kogemus oli täpselt õigel ajal minu elus. Meil sai nii palju nalja, ma kogesin nii palju uut, nii äge tiim, nii ägedad inimesed. Ma lihtsalt olen meeletult õnnelik, et ma sain selles projektis osaleda!”

Nii mõnigi detektiiv pakkus, et Katri asemel oli maski all peidus hoopis mõni tuntud Eesti laulja, kuna naise lauluhääl oli nende meelest üsnagi professionaalse esineja oma. “Ma tegelikult olen käinud muusikakeskkoolis noorena. Ma olen mänginud viiulit ja klaverit, aga lihtsalt elu läks teistmoodi,” sõnab Katri ning selgitab, miks tal vaatamata teisele elukutsele siiski hea lauluhääl on.

Maskiga esinemine Katri jaoks suureks väljakutseks ei osutunud, kuna kostüümikunstnik Gerly Tinn disainis talle üsnagi kerge ning mugava kostüümi. “Gerly tegi mulle väga mõnusa kostüümi ja ma saan täiesti vabalt liikuda. Sellest maskist ka tegelikult näeb päris hästi läbi. Hingata saab ka hästi ehk minu eest hoolitseti suurepäraselt.”

Katri tõdes ka, et “Maskis laulja” saates osalemist ei olnud tal raske varjata, kuna tahtis hoida üllatusmomenti. “Ma arvasin, et on väga raske, aga tegelikult nii raske ei olnud. Ma lihtsalt mõtlesingi, et see on nii lahe, kui ma kunagi hiljem sõbrannadele räägin, siis me saame koos naerda. Selle momendi nimel hoidsin seda saladust, sest pärast nad nii kui nii saavad teada.”

Vaata videot ja saa teada, miks Teller just Triibulise kostüümi alla end peitis!

"Maskis laulja" on eetris igal pühapäeval kell 19.30!

Kommentaarid puuduvad