KUULA UUESTI | “Laula mu laulu” esimeses saates kõlasid Elina Borni lood

"Laula mu laulu" on armastatud Eesti saade, mis see aasta ilmub esimest korda TV3 eetris. Taas tulevad seitse armastatud muusikut kokku, söövad õhtust ning esitavad üksteise laule. Esimene saade pühendati Elina Bornile.

Selle sügise saates teevad kaasa Mihkel Raud, Jüri Pootsman, Tanja Mihhailova-Saar, Elina Born, Sven Lõhmus, Kadri Voorand ja bändist 5MIINUST tuntuks saanud räppar Põhja-Korea. Oodata on väga põnevat hooaega!

Saade algas meeleolukalt kui muusikud kõik kohtusid esimest korda külalistemajas ning jagasid omavahel toad ära. Poisid andsid väga härrasmehelikult ära oma sviidid tüdrukutele ning võtsid südamerahuga endale pisemad toad, mis olid siiski äärmiselt luksuslikud. Üks mees sai siiski ka sviidi ning selleks oli muidugi legendaarne Mihkel Raud.

Esimene saade pühendati Elina Bornile ning neiu valas juba enne laulude kuulmist pisara kui Mihkel tunnistas, et tegelikult tuli just Born "Eesti otsib superstaari" saates võitjaks. Kahjuks jäi neiu teiseks kaotades Rasmus Rändveele.

Kui lauludega alustati, lootis Elina, et ta ei hakka nutma. Laulude lõpuks oli Elina endiselt kuivade silmadega ja ütles rahulolevalt ning tänulikult: "Minu pisarad jäid tulemata!". Siiski hiljem eraldi intervjuus jõudis neiule kogu emotsioon kohale ning tulid ka need pisarad, mida ta oli lootnud vältida. Saate lõpus lubas Elina minna oma tuppa patja nutma.

Vaata ka kõiki laule uuesti!

Mihkel Raud - "Kordumatu"

Põhja-Korea - "niiea"

Jüri Pootsman -  "Enough"

Tanja Mihhailova-Saar  - "Tagasi me"

Sven Lõhmus - "Miss Calculation"

Kadri Voorand - "In and out"

Lõpulugu: Põhja-Korea ja Elina Born - "niiea"

Vaata päisest täispikka saadet!

Kommentaarid puuduvad