Jüri Pootsmann kaalus muusikaga lõpparve tegemist: kas tahan seda teha, kui olen 90?

Kuues “Laula mu Laulu” saade pühendati tuntud lauljale ja superstaarile Jüri Pootsmannile. Saates selgus, et Jüril on tänaseni kahtlusi, kas soovib muusikaga igavesti tegeleda.

"Eesti otsib superstaari" 2015. aasta võitja Jüri Pootsmann tunnistas saates "Laula mu laulu", et tänaseni küsib ta endale, kas soovib muusikaga elu lõpuni tegeleda.

"Eks ma igapäev ikkagi küsin tegelikult endalt seda, et kas ma tahan teha (toim. - muusikat) selle ajani kui olen 90 näiteks või nii pikalt kui tahan. Ausalt ka! Sellised kahtlused on ikka, aga muidugi ma naudin seda. Selles mõttes, ma ei teeks seda kui see ei meeldiks mulle."

Elina Born kommenteeris samuti Jüri mõtet muusikast lahkuda.

"Ma mäletan ta ütles mulle, et tal see lavahirm ja ärevus läheb iga korraga aina hullemaks ja siis ta vist kaaluski, kas see üldse on tema teema, mis oli minu jaoks lihtsalt nii... mitte üllatus, vaid kurb moment korraks, sest minu jaoks tema hääl kogu aeg tekitab mulle klompi kurki. See on nii ilus!" kirjeldas Elina, kes on Jüri suur sõber ja kellega koos on palju muusikat tehtud ning esitatud.

Jüri tunnistas ka, et ta tegi muusikast pausi, aga ta tuli ikka tagasi. "Ei saa ilma olla!"

Õnneks on Jüri siiani muusikaga tegelema jäänud ning saates "Laula mu laulu" sai kuulda palju ilusaid ning huvitavaid versioone noore laulja lugudest.

Vaata kõiki saates kõlanud lugusid uuesti!

Korea "Ainult jooksen"

Sven Lõhmus "Magus melanhoolia" 

Tanja Mihhailova-Saar "Aga siis"

Mihkel Raud "Ümber sõrme"

Kadri Voorand "Play"

Elina Born "Teisel pool"

Lõpulugu: Jüri Pootsmann ja Kadri Voorand "Play"

Kõiki "Laula mu laulu" saateid saad vaadata TV3Play-st!

Kommentaarid puuduvad