5MIINUSE liige Põhja-Korea avaldas põhjuse, miks nende laulud enam nii ropud ei ole

Viies “Laula mu Laulu” saade pühendati tuntud räppar Põhja-Koreale. Ühtlasi avaldas ka mees, miks bändi 5MIINUST lood enam nii vulgaarsed ei ole.

Korea rääkis intervjuus, et oma bändi algusaegadel kirjutati lugusid enam vähem kõigest.

"Nad ütlesid välja, mida sülg suhu tõi ja võib olla see kuidagi käivitas inimesi ja hakati kuulama, et "ot-ot-ot mis värk see nüüd on?"" kommenteris Elina Born bändi esimesi lugusid kui nad rahva seas populaarsust koguma hakkasid.

Korea tunnistas ka, et kõik lood, kus räägitakse teemadest nagu narkootikumid, naised ja muud pahed, ei ole tegelikult tõesed. Räppar tunnistab, et joodi küll, kuid kõik muu on väljamõeldis.

"Mehed on tegelikult naistega mehed olnud algusest peale põhimõtteliselt olnud ja mingit sellist kuradi vallatlemist nagu me seal (lugudes - toim.) kirjeldame, pole kunagi olnud reaalselt."

Põhja-Korea rääkis ka sellest, kuidas nende lood muutuma hakkasid ning oma vulgaarsuse kaotasid.

"Kui me saime aru, et me saime üha populaarsemaks, siis hakkad lavade ees nägema, et seal on tegelt väikseid lapsi, kes tulevad sind kuulama ja tekib selline sisemine konflikt ikka. Pluss hakkad tegema ju muusikat, mille isu on jõuda raadio eetrisse ja siis tulimegi sealt sellest jalaga perse värgist välja ja harjutasime oskust kirjutada selliseid tekste, mis on täiesti raadio eetri kõlbulikud, aga samas võib olla üritavad seda nutikust või särtsu säilitada. See kõik on selline muutumise kunst, eksole..."

Kuula kõiki saates esitatud lugusid uuesti ning vaata, kuidas armastatud muusikud räppima pidid!

Kadri Voorand - ei ole aluspükse

Mihkel Raud - pommid

Sven Lõhmus ja Koit Toome - ?mis sa tegid

Elina Born - erootikapood

Tanja - peo lõpp

Jüri Pootsmann - Loodus ja Hobused

Lõpulugu: Tanja ja Põhja-Korea - peo lõpp

Kommentaarid puuduvad