Reklaam sulgub sekundi pärast

Kuupäev teada! “Apteeker Melchiori” filmitriloogia kolmas osa jõuab kinodesse aprillis

Pilt: Pressimaterjal
Pilt: Pressimaterjal

Melchiori krimitriloogia kolmas film „Apteeker Melchior. Timuka tütar“ jõuab kinodesse 14. aprillil.

Režissöör Elmo Nüganeni sõnul saab filmitriloogia kolmandast osast vastuse mitmele küsimusele, mis jäid õhku esimesest ja teisest filmist.

„Eelmisi filme näinud kinopublik juba teab, kes on see timuka tütar kolmanda filmi sündmuste keskpunktis. See on lugu minevikuvarjudest ja armastusest, aga ka takistustest, mis painavad Melchiorit, kel tuleb lahendada järjekordne mõrvamüsteerium," rääkis Elmo.

Kolmandas filmis astuvad juba eelmistest filmidest tuntud peaosatäitjate Märten Metsaviiri, Maarja Johanna Mägi ja Alo Kõrve kõrval üles uued tegelaskujud, keda mängivad Karl Robert Saaremäe, Ott Raidmets, Hele Kõrve, Andres Mähar ja Jan Uuspõld.

Apteeker Melchiori triloogia põhineb raamatumüügi edetabelite tipust tuntud Apteeker Melchiori romaanidel.

Stsenaristid Indrek Hargla, Elmo Nüganen ja Olle Mirme põimisid triloogia kolmanda filmi stsenaariumis raamatust "Apteeker Melchior ja Timuka tütar" tuntud tegelased ja sündmused täiesti uute ja põnevate, filmi jaoks loodud keerdkäikudega.

Apteeker Melchiori filmitriloogia esimene ja teine film tõid eelmisel aastal Eesti kinodesse rohkem vaatajaid kui ükski teine kinoteos: esimest osa käis kinos vaatamas ligi 130 000 ja teist osa üle 86 000 inimese.

Lisaks Eestile linastus Apteeker Melchior eelmisel aastal 7 riigis. Tänavu on tulemas veel linastusi erinevatel turgudel. Amazon toodab saksakeelsetele turgudele ka miniseriaali.

Tiiserpostitust saad näha siit:

— FOTO: Pressimaterjalid

Kommentaarid puuduvad