Kuidas meeldib? “Apteeker Melchior“ avalikustas filmi teise osa treileri

Melchior
Foto: Robert Lang/pressimaterjalid

Apteeker Melchiori mängufilmide triloogia avalikustas oma teise osa „Apteeker Melchior. Viirastus“ treileri. Film ise jõuab kinodesse augustis.

Keskaegse krimipõneviku teises filmis ehmatab öövahti kohutav viirastus – rikka kaupmehe traagiliselt uppunud tütar. Hommikuks on vahimees kõrgest tornist surnuks kukkunud ja kahtlastes õnnetustes kaotavad elu veel mitu inimest. 

Neid sündmusi uuriva apteeker Melchiori teed ristuvad nii lõbutüdruku kui preestriga, nii võõramaa kunstniku kui hullunud ketseriga. Vihjed viivad ta Pirita kloostrisse, mille sünged võlvid varjavad unustusse maetud ohtlikku saladust. Samal ajal vaevab Melchiorit mõistatus, miks ta armastatu Keterlyn ühtäkki nende kihluse katkestab.

Prognoosid näitavad, et suure tõenäosusega saab filmist juba lähipäevadel esimene Eesti film üle mitme aasta, mis liitub 100 000 vaatajaga kodumaiste filmide eksklusiivse klubiga. „Eilse seisuga on „Apteeker Melchiorit“ kinos vaatamas käinud juba üle 98 000 inimese,“ ütles produtsent Tanel Tatter.

Esimest korda Eesti filmiajaloos linastub ühe kalendriaasta jooksul filmide triloogia. Indrek Hargla, Elmo Nüganeni ja Olle Mirme originaalstsenaariumi põhjal valminud Apteeker Melchiori mängufilmide triloogia teine osa esilinastub tänavu 19. augustil ja kolmas osa 14. oktoobril.

Treilerit saad vaadata siit:

Kommentaarid puuduvad