Kristjan Jõekalda meenutas legendaarse “Rooside sõja” algust: saime meeletu kriitika osaliseks

"Sirje" saade

Kristjan Jõekalda jagas endast kelmikat retroklõpsu.
Kristjan Jõekalda jagas endast kelmikat retroklõpsu. — FOTO: TV3

Saates “Sirje” käis külas armastatud saatejuht Kristjan Jõekalda, kes meenutas oma telekarjääri algusaastaid ning avaldas, millist tema juhitud saadet tabas alguses tõeline kriitikalaviin.

Kristjan Jõekalda on teleekraanil olnud juba aastast 1989. Tema karjäär algas diktori ametiga Eesti Televisioonis. Peale seda töötas ta ka teistes telekanalites nagu RTV ja Tipp TV-s saatejuhina kuni lõpuks jõudis TV3-e.

Kristjan on aastate jooksul väga palju saateid juhtinud, kuid oma lemmikuks peab ta “Rooside sõda”.

“Alustasime juba 15 aastat tagasi ja see on asi, mis mulle meeldib. Seal on vahvad perekonnad, kes käivad saates – mulle meeldib inimestega kokku saada ja rääkida. Inimesed on erinevad ja väga ägedad seltskonnad on koos,” ütles ta.

Siiski meenutas Kristjan, et kõik ei alanud saatega seoses eriti roosiliselt. “Ma mäletan, kui alustasime seal ja kutsusime inimesi saatesse. Me ütlesime neile, et ei ole õigeid ja valesid vastuseid, vaid on ainult see, mis te arvate ühest või teisest küsimusest. Selle peale saime meeletut kriitika osaliseks,” tõdes Kristjan.

“Inimesed päris tõsiselt võtsid sõna, et umbes nüüd oleme siis nii põhja läinud, et enam ei ole isegi õigeid või valesid vastuseid. Arvati, et võid vastata, mida tahad,” meenutas Kristjan. “Aga lõpuks, kui aru saadi, milline see mäng on, siis sellega lepiti,” lisas ta. 

“Suur lotokolmapäev: Rooside sõda” on Kristjan Jõekalda juhtimisel TV3 eetris igal kolmapäeval kell 20.00! 

Kommentaarid puuduvad