Kihlus, ülikool ja OnlyFans! Vaata, millega tegelevad “Rannamaja” tüdrukud täna

Kollaaž
Fotokollaaž: TV3

Kuum suvi, seiklused, pidu ehast koiduni ja suveromantika!
See on ju “Rannamaja”! Omal ajal telemaastikku raputanud tõsielusaade on tagasi ja ootab nüüd kõiki huvilisi uude hooaega kandideerima! Selle puhul meenutame, kes selle saate kõige esimeses hooajas osalesid ja millega tegelevad nad täna!

Kerli Rehe

Kerli
Foto: TV3

Kerli on pärit Pärnumaalt. Ta on hulljulge maapiiga, kes oskab parandada autosid, on käinud isegi kaitseväes ja talle meeldib poksida. Samas aga on temas peidus ka tagasihoidlikum pool ning selle kombinatsiooniga võitis ta kohe ka Kristo südame, kellega koos ka voodirõõme nauditi.

Pärast “Rannamaja” osales Kerli ka selle spin-off saates “Rannamaja: raju reede”, kus oli peamiselt kosjasobitaja rollis. 2020 aasta kavedal antud intervjuus tunnistas ta, et tööl ta otseselt ei käinudki, vaid tegeles pigem oma erinevate hobidega. Hariduselt on Kerlil vaid põhikooliharidus. “Eks ma ise olin natuke pätt ja väike saatan. Mitte kõige halvemas mõttes, aga ma ei olnud just kõige parem õpilane,” meenutas ta.

2020 aasta sügisel teatas Kerli aga ootamatult kihlumisest koos Rivo Kukega, kes on samuti tõsielustaar! Rivo Kukk sai telepublikule tuttavaks suhtesarjast “Randevuu”, kus käis 2012. aastal kaaslast otsimas. Toona 26-aastane Rivo töötas tõstukijuhina ning unistas isiklikust talupidamisest, armastavast naisest ja lastest.

Kerli kihlus
Foto: kuvatõmmis Facebookist

Seidi Voogre

Seidi
Foto: TV3

Seidi on Tallinnast pärit ja oli saatesse minnes kõigest üliõpilane. Ta paistis silma oma aususe, julguse, otsekohesuse ja tõekspidamistega. Kuna Seidi on ise pikka kasvu, otsis ta enda kõrvale ka pikka meest.

Ka Seidi on osalenud spin-off saates “Rannamaja: raju reede” kahes hooajas ja sai saatest tõsise kuulsuse. Tänaseks on neiul Instagramis üle 31 tuhande jälgija ning tegemist on vägagi arvestatava sisuloojaga.

2021 aasta algul sattus Seidi koos Adaga suurde koroonaskandaali, kui nad olid palutud juhtima TV3 eriprojekti “Duubel: Õhtune vahetus”. Nimelt osalesid neiud sellele nädalale eelnenud nädalavahetusel suurel peol ja nii jäeti nad saatejuhtimisest kõrvale. 

Eelmisel suvel lõpetas Seidi bakalaureusekraadiga Tallinna ülikooli pedagoogika eriala ning töötab täna õpetajana. „Olen suhteliselt väikesest peale teadnud, et tahan õpetajaks saada,“ ütles ta.

Kuigi “Rannamaja” saates ei tekkinud Seidil ühegi noormehega romantilist suhet, on ta endale tänaseks kaaslase leidnud – kes see salapärane noormees on, pole teada.

Merylin Nau

Merylin
Foto: TV3

Fitnessmodell ja instakaunitar elas saates käies Tallinnas ja tegeles ettevõtlusega. Merylin oli juba tol hetkel Instagramis populaarne – tal oli siis üle 30 000 jälgija ning ta on elanud isegi Hollywoodis. Merylin järgis oma toitumist ja tegi iga päev trenni.

Merylini puhul on tegemist ehk isegi ühe tuntuima “Rannamaja” vilistlasega ning ta on figureerinud meedias nii oma skandaalse OlyFansi kontoga kui ka Kullakaevurite koolitusega, mis paraku vett vedama läks.

2020 aasta sügisel tuli avalikuks info, et Merylini kutsuti osalema väga kuulsasse USA tõsielusaatesse “90 Day Fiancé”, ent koroona tõttu jäi ka see projekt poolikuks.

Merylinil on tänaseks Instagramis üle 36 tuhande jälgija ning alles hiljuti pidi naine esindama Eestit Miss Global 2021 võistlusel. “Ma tahan öelda, et võtan oma positsiooni väga tõsiselt. Ma teen koostööd USA top missivõitluse treeneriga. Mul on taga tiim, kes aitab mind kõigega, mis seondub võistlustega,” kirjutas naine sotsiaalmeedias. Tänaseks on Nau aga kogu üritusele kriipsu peale tõmmanud ja süüdistab korraldajaid pettuses.

Merylini elu pole aga sugugi odav – näiteks paljastas naine, et ainuüksi erinevatele iluprotseduuridele kulub tal igakuiselt enam kui 10 000 eurot. Naine on varasemalt väitnud, et teenib hästi just tänu OnlyFansile ning et tema kuuteenistus on lausa ulmelised 22 tuhat dollarit.

Ada Marie Nelke

Ada
Foto: TV3

Neiu liitus “Rannamaja” saatega ühe vallaliste peo käigus, kellele tol hetkel Kerliga koos olnud Kristo silma peale pani ning kust arenes tõsine armukolmnurk. Kristo armus Adasse ülepeakaela, nii et kui neiu saatest ootamatult lahkuda otsustas, murdus mees täielikult.   

Kuigi saates lõõmas Ada ja Kristo vaheline armuleek suure hooga, siis peale saadet see enam kaua ei kestnud ja noorte ühine teekond sai lõpu. Nagu ka Kerli ja Seidi, osales Ada saates “Rannamaja: raju reede”, kus aitas vallalistel endale pidudelt kaaslaseid leida.

Varasemalt on Ada rääkinud, kuidas ta oma kehakaaluga kimpus oli ja selle nimel vaeva on pidanud nägema. “Ebatervislik osa mu kaalukaotuses oli mu vaimne tervis tollel hetkel. Kuna olin suhte värskelt lõpetanud, kadus mul isu täielikult. Söök alla ei läinud ja kui läks, siis ka ainult väiksed kogused ja käis suus ringi,” avaldas ta.

Täna tegeleb Ada aktiivselt Youtube’i videote loomisega ning Instagramis on tal 28 tuhat jälgijat.

Kui ka sina tahaksid kuuluda legendaarsesse “Rannamaja” seltskonda, siis ole julge ja kandideeri KOHE!

Kommentaarid puuduvad