Katri, Eero ja Marko kutsuvad alates homsest TV3 “Stuudiosse”!

Alates homsest on TV3 argiõhtutes uus meelelahutuslik saade „Stuudio“, mida mõnusa hoo ja energiaga juhivad Katri Teller, Eero Reinu ja Marko Lõhmus.
 

„Stuudio“ pakub esmaspäevast reedeni parimat võimalust tööpäevajärgselt meelt lahutada –  lõbusat käsitlust meie ümber toimuvast, toredaid üllatusi ning kohtumisi põnevate ja inspireerivate inimesega.

“Stuudio“ muhedatele reportaažidele ja videolõikudele lisavad tempot erinevad eksperimendid, mis saavad ainest meie ümber toimuvast. Seega kõik, millest inimesed räägivad – olgu siis hommikukohvi kõrvale, töö juures või sõpradega kohtudes, satub ka „Stuudiosse“.

 

Vaatajaid kutsuvad „Stuudiosse“ kolm saatejuhti: Katri Teller, Marko Lõhmus ja Eero Reinu.

Katri Teller on naine, kelle elurõõm on lihtsalt nakatav! Katri on tuhandete südamed võitnud ühiskonnakriitiliste, vaimukate ja otsekoheste podcastidega. Kinnisvaramiljonärist finantsvabadust nautiva Katri elukogemuste pagas teeb silmad ette nii mõnelegi.

Marko Lõhmus on tuntud Star FM saatejuhina ning lisaks on ta märkimisväärse aja oma elust tegutsenud ka üritusturundusvaldkonnas. Markol on probleemidele alati lahendused olemas ning ta on väga hea meeskonnamängija, sest leiab, et just koostööst sünnib parim tulemus.

Eero Reinu on armastatud saatejuht ja mees, kes oskab hinnata elu argised ja lihtsad, kuid ülimalt tähtsaid hetki – ilus ilm, toredad sõbrad, kenad naabrid, rõõmus meel. Maailmas toimuv läheb talle väga korda ning Eero silma paneb särama kvaliteetne ajaviide, sealhulgas head filmid; filmivallas on Eero lausa asjatundja. 

 

„Stuudio“ peatoimetajaks on Anneli Lahe ja tiimis toimetavad Helle Rudi, Carola Madis ning reporteritest Tuuli-Ann Freienthal, Sander Terras ja Erkki Sarapuu.

 

„Stuudio“ on TV3 eetris esmaspäevast reedeni kell 19.00, kohe pärast „Seitsmeseid uudiseid“, mis uudisejuhi Liina Kanarbiku käe all alustavad homsest kell 18.30. „Seitsmesed uudised“ jõuavad päevasündmuste kokkuvõttega eetrisse ankrute Marek Lindmaa, Sven Soiveri ja Liina Kanarbiku juhtimisel.

Kommentaarid puuduvad