Kadri Pikhof naaseb põnevas rollis TV3 ekraanile: olen õnnelik, et mulle avanes selline võimalus!

Kadri Pikhof naaseb põnevas rollis TV3 ekraanile!
Kadri Pikhof naaseb põnevas rollis TV3 ekraanile! — FOTO: TV3

TV3 saadetest “Duubel” ja “Seitsmesed uudised” tuntud Kadri Pikhof naaseb peale lapsepuhkust teleekraanile. Võtsime Kadriga ühendust, et uurida, millises rollis ta tegutsema hakkab ning kuidas möödus pikk puhkus!

Pikhof liitub taas “Seitsmeste uudiste” meeskonnaga ning täna on tal esimene tööpäev. “Hakkan Lõuna-Eesti reporteriks. Olen ise Tartust pärit ja elan perega praegu Tartus. Olen väga õnnelik, et mulle avanes selline võimalus ja esialgu (töötan) osalise koormusega, kuna minu teine laps saab kohe varsti alles aastaseks,” selgitab ta. Pikhofi sõnul saavad Lõuna-Eestis toimuvad olulisemad sündmused nüüd tema poolt kajastatud.

Pikhof viibis enne töömaastikule naasmist pikalt lapsepuhkusel ning tööle naaseb ta hea tujuga. “Kuna saan Tartus tööd teha, siis on selline suhteliselt kodune tunne. Kahe lapse vahepeal käisin tegelikult ka Tallinnas tööl ja see oli natuke stressirohke, kuna jätsin esimese lapse Tartusse ja süda ikka kogu aeg valutas,” räägib ta.

“Aga praegu, kui ma Tartust (tööd) teen, siis tundub see kuidagi mugavam. Tartu on nii väike, et tihtilugu saab kesklinnas loo ära teha ega peagi kuskile sõitma,” lisab ta.

Pikhofi kinnitusel möödus ka pikk lapsepuhkus edukalt. “Kuna ootasin väga emaks saamist, siis mulle meeldis oma lastega aega veeta ja meeldib siiani. Ma arvan, et nüüd on see aeg veelgi ägedam, sellepärast, et kui töö lõppeb, ootan koju jõudmist ja nendega mängimist. Kui iga päev hommikust õhtuni seda teha, siis tahad ikka vahepeal vaheldust. Aga nüüd on nii, et tahad kohe koju joosta,” nendib Pikhof. 

Kommentaarid puuduvad