Reklaam sulgub sekundi pärast

Juba täna jagatakse Eesti filmi- ja teleauhindu: nomineeritud on ka mitmed TV3 telenäod ja saated

EFTA gala 2023 võitjad
EFTA gala 2023 võitjad — FOTO: Erlend Štaub

Täna toimub Alexela Kontserdimajas kaheksandat korda Eesti Filmi Instituudi poolt ellu kutsutud Eesti filmi- ja teleauhindade jagamine. Loomulikult on seal kohal ka TV3 portaali toimetus, kes toob sinuni värsked muljed ja fotod kõigist saabujatest!

“Aasta 2023 oli märkimisväärne nii filmi- kui ka telemaastikul, kus esile tõusid mitmed olulised saavutused. Uued filmid ja telesaated rikastasid meediamaastikku ning tõid kaasa suurt tunnustust nii kohalikul aga ka rahvusvahelisel tasandil, seda eriti filmivaldkonnas. EFTA auhinnad on ka sel aastal tänuavaldus tegijate pühendumusele, suur kummardus nende ees, olgu siis tegemist kaamera ees või taga töötavate inimestega,“ sõnab Eesti Filmi Instituudi juht  Edith Sepp

Kokku jagatakse EFTA galal 31 auhinda, millest 16 filmikategoorias ja 15 telekategoorias. Vaata, millised TV3 telenäod- ja saated on nomineeritud!

Gala peakorraldaja on Eesti Filmi Instituut. Korraldamist toetavad Eesti Kultuurkapital, Eesti Rahvusringhääling, Elisa Eesti AS ja Telia Eesti AS. Koostööpartnerid on ID Production, OÜ Duo Media Networks, All Media Eesti AS, Telia Inspira ja Elisa Huub, Liviko ja RGB Baltic. 

Suurejoonelist galat on võimalik vaadata ETV vahendusel, algusega 19.30!

Eesti filmi- ja teleauhindade konkursi eesmärk on tunnustada filmi- ja televaldkonna professionaale ning tutvustada kinokülastajatele ja televaatajatele lähemalt ka nende erialade esindajaid, kes tihti kaadri taha jäävad.

Kommentaarid puuduvad