Hittsaate “Imikuga metsas” autor Marek Lindmaa: selle käigus tekkisid mul ärevushood ja ma ei tundnud iseennast ära

Marek Lindmaa ja
Marek Lindmaa ja "Imikuga metsas" saate perekond — FOTO: TV3

TV3.ee-s alustab uus podcastide sari “Rambivalgus”, mille teine külaline on tuntud telenägu Marek Lindmaa. Hiljuti oli TV3 eetris doksaade “Imikuga metsas”, mille autoriks oligi Marek ise ja nüüd tunnistas mees, et just selle projekti käigus jõudis ta esmakordselt läbipõlemisele kõige lähedamale.

Marek on justkui tõeline hunt kriimsilm, kelle päevad on väga pikad ja töid ning erinevaid toimetusi täis. Vähe unetunde ja lisaks sellele veel ka väikese lapse kasvatamine võib paratamatult viia aga läbipõlemiseni. “Ma arvan, et kõige lähemal olin ma sellele “Imikuga metsas” saate tegemise ajal. Just sellel samal hetkel, kui ma aru sain, et mul tegelikult polegi kedagi ja ma pean nüüd ise kõik tegema,” kirjeldab Marek.

“Imikuga metsas” oli reitingute poolest tõeline hitt ning rääkis ühest perekonnast, kes peale lapse sündi metsa elama kolis. Just Marek selle saate valmimise eest vastutaski. “Tekkis moment, kus ma tundsin, et tõmban juhtme seinast välja, ma enam ei jaksa, ei suuda, ei viitsi, ei taha. See kasvab kuidagi üle pea, aga ma leidsin selle mõnusa rahu koha jälle üles,” lisab ta.

Marek kinnitas endale, et saab siiski kõigega hakkama, mida ta vähegi tahab ja leidis jõudu, et edasi minna. “Ma ütlesin endale STOP! Ei ole lahendamatuid olukordi, vaid on saamatud inimesed ja saamatu inimene vist nagu ei taha olla,” muheleb ta. “Ma ei tea, kas nimetada seda läbipõlemiseks, aga selle protsessi käigus tekkisid ärevushood. Ei tundnud iseennast ära,” kirjeldab saatejuht. 

Vaata lähemalt saate “Imikuga metsas” kohta: Perekond kolis koos imikuga lumisesse metsa elama: koduks põhjata telk, joogiveeks sulanud lumi

“Rambivalgus” on podcast,  mille külalised on armastatud tele- ja raadiotegijaid, kes kergitavad saladuseloori valdkonna telgitagustelt, mõtisklevad, mis tunne on olla rambivalguses ning kuidas see nende elu on mõjutanud. Loomulikult kuulub sinna juurde ka kõik see, mis neile hetkel kõige rohkem korda läheb – isiklikust plaanist kuni ühiskonnas aset leidvani. Saatejuht on TV3 Grupi online meedia juht Eliis Pärna.

Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt ja Soundcloudist: 

Kommentaarid puuduvad