Reklaam sulgub sekundi pärast

Henrik Normann komöödiaseriaalist “Rahva teener”: see on Zelenskõile kui presidendiks olemise õpik

Henrik Normann
Foto: TV3

Eile alustas TV3 eetris armastatud Ukraina komöödiaseriaal "Rahva teener", mille peaosas ei keegi mu kui praegune president Volodõmõr Zelenskõi. "Seitsmeste" stuudios käis külas näitleja ja koomik Henrik Normann, kes on sarja suur fänn ja vaataja.

Seriaali tegemist alustati 2016. aastal ning selle keskmes on Zelenskõi kehastatud kooliõpetaja, kes läbi juhuse saab presidendiks. See on ajaloos ainukene teleseriaal, mille tegemine katkestati, sest selle süžee kandus pärisellu üle.

Kas ka Normannist võiks saada president, keda ta ka ise korduvalt kehastanud on? "Ei, vast ikka mitte. Eesti rahvas pakkus teisi nimesid," muheleb Normann ja lisab, et on tegelikult aastaid president olnud. "Kui ma pean aga kõnet, võetakse seda väga tõsiselt!"

"Rahva teener" on Normanni hinnangul lõbus, tempokas, groteskne ja annab hea ülevaate Ukraina poliitmaastikust. Huvitavaks teeb selle ka asjaolu, et me oleme tänaseks näinud Zelenskõid nii näitlejarollis kui ka päriselt presidendina ja piir nende kahe rolli vahel on õhuke. "Me oleme teda näinud väga häid kõnesid ja see seriaal on muutunud tema jaoks presidendiks olemise õpikuks," tõdeb Normann.

Vaata intervjuud videost!

"Rahva teener" on TV3 eetris igal kolmapäeval kell 21!

Kommentaarid puuduvad