Auhinnatud sarjad ja staaride paraad! Go3 vahendusel saab nüüdsest nautida HBO sisu

Baltikumi vaatajad saavad nüüdsest Go3 vahendusel nautida HBO sisu!
Baltikumi vaatajad saavad nüüdsest Go3 vahendusel nautida HBO sisu! — FOTO: Kollaaž / Go3

Täna teatasid Warner Bros. Discovery ja Go3, Baltimaade suurim OTT-teenus, et Go3 tellijad saavad HBO ja Max Originals sisu vaadata nii Eestis, Lätis kui ka Leedus. 

Alates 3. juulist saavad Go3 kliendid ligipääsu HBO ja HBO Maxi laialdasele sisukataloogile, sealhulgas auhinnatud sarjadele nagu “House of the Dragon”, “The Last of Us”, “Succession”, “Chernobyl”, “The White Lotus”, “Euphoria” ning kaasaegse televisiooni ikoonideks saanud sarjadele nagu “Game of Thrones”, “Boardwalk Empire”, “Sopranos”, “Entourage”, “The Wire”, “True Blood”, “True Detective”, “Sex and the City” ja paljudele teistele sarjadele.

Warner Bros. Discovery Kirde-Euroopa levitamise ja äriarenduse director Ekaterina Mihajlovic ütles: “Meil on hea meel, et saime laiendada oma partnerlust Go3-ga kõigil kolmel Balti turul pakkudes oma partneri klientidele juurdepääsu erakordsele elamusele ja meelelahutusele HBO laialdase sisukataloogi abil. Meie jaoks tähendab see samm seda, et saame olla fännidele võimalikult kättesaadav, võimaldades neil sisu vaadata neile kõige mugavamal viisil. Oleme viimastel aastatel sõlminud Go3-ga eduka partnerluse discovery+ näol ja meil on hea meel, et saame seda laiendada ka HBO näol, tuues Go3 tellijatele auhinnatud ja kriitikute poolt tunnustatud HBO ja Maxi originaalsisu.”

Go3 televisiooni tegevjuht Jan Wykrytowicz kommenteeris: “Me oleme väga rõõmsad, et saame tuua HBO kaubamärgi ja selle ikoonilise originaalsisu Go3 vaatajateni. Nagu Tyrion Lannister ütles: “Maailmas ei ole midagi võimsamat kui hea lugu.” HBO ainulaadne lugude jutustamine sobib ideaalselt Go3 olemasoleva sisuga. Meie kliendid saavad nautida Baltikumi kõige ulatuslikumat ja erakordsemat meelelahutuskogemust.”

Järgnevatel kuudel saavad Go3 vaatajad nautida HBO ja Max Originals sisu nagu “Full Circle” eesotsas Claire Danesiga ja “Superpowered: the DC story” – dokumentaalsari DC Comicsi ajaloost ja pärandist. Jälgida HBO uute hittide nagu “The Idol”, sarja “Sex and the City” uut peatükki “And just like that…”, Soome dokumentaalsari Sanna Marini naisvalitsusest “First Five” ning kuulsuste taskuhäälingu-tuuride dokumentaalsari “SmartLess: On The Road” peaosades Will Arnett, Jason Bateman ja Sean Hayes. Vaataja tähelepanu köidavad ka Gillian Flynni 2006. aasta debüütromaanil põhinev psühholoogiline thriller-minisari “Sharp Objects”, milles mängivad Amy Adams ja Patricia Clarkson. Lisaks sellele ka Steven Soderberghi neo-noir-perioodi kriminaalsari “No Sudden Moves”, mille peaosades mängivad Benicio del Toro ja Brendan Fraser.

Kommentaarid puuduvad