Reklaam sulgub sekundi pärast

FOTOD | “Maskis laulja” järgmised maskid on selgunud! Inspiratsiooni andis ka tuntud Eesti film

"Maskis laulja" eelmine hooaeg! — FOTO: TV3

Kevade suurim saladus „Maskis laulja“ alustab TV3s juba sel pühapäeval. Suurepärane teleshow pakub palju põnevust, head muusikat ja värvikat vaatemängu nii väikestele kui ka suurtele vaatajatele. Tänaseks on avalikustatud juba kaheksa tegelast, kelle sees peituvaid staare nuputama asutakse.

„Maskis laulja“ uue hooaja osalejate maskid valmivad kostüümikunstnike Liisi Eesmaa ja Gerly Tinni poolt. Tänases Star FM Hommikuprogrammis avalikustati lisaks senistele Flamingole, Vampiirile, Elevandile ja Saunavihale järgmised neli tegelast: Kuningas, Triibuline, Kiisu ja Seebiooper.

Vaata fotosid kõikidest maskidest!

Raadiohommikus külas olnud Gerly Tinn selgitas, kuidas kostüümid sünnivad ja milliseid väljakutseid nende loomisel tekib. „Näiteks Saunaviht on inspireeritud nii Kratist, Tim Burtoni käekirjast kui ka „Savvusanna sõsarate“ filmist,“ märkis ta. Kuninga kostüümi valmimisel oli Gerly Tinnil silme ees Louis XIV ja barokkajastu, Seebiooperi tegelase jaoks sai aga kauplus nuustikutest tühjaks ostetud. „Mulle meeldib Monty Pythoni-stiilis huumor ja eks see peegeldub kindlasti ka mu loomingus,“ lisas kostüümikunstnik.

Maailmakuulsal formaadil „The Masked Singer“ põhinev „Maskis laulja“ jõudis TV3 vaatajate ette 2020. aasta kevadel ning 24. märtsil alustab suursaate neljas hooaeg. Teleshow's esitavad hittlaule kümme imeliste maskide taha varjunud tuntud inimest. Igal nädalal lahkub üks osaleja ja peab oma identiteedi avalikkusele paljastama. Uue hooaja detektiivid on Mart Sander, Liina Kanarbik, Eda-Ines Etti ja Kristjan Jõekalda. Saadet juhib Franz Malmsten.

„Maskis laulja“ uus hooaeg alustab TV3s pühapäeval kell 19.30.

Kuula järele ka Star FM hommikuprogrammi ja vaata lisainfot SIIT.