FOTOD! Andrei Zevakin ja Robin Valting filmisid oma tõsielusaate eriti luksuslikus Türgi villas

Populaarsed Youtuberid Andrei Zevakin ja Robin Valting on tänaseks oma uue tõsielusaate “Villa” purki saanud ja rääkisid sellest nüüd ka oma viimases podcasti episoodis. Esimene saade peaks vaatajate ette jõudma juba sügisel.

Tõsielusaadet “Villa” filmiti Türgis kuu aega ja nüüd on saade lõppmonteerimises. Noormehed lubavad, et esimesed episoodid jõuavad vaatajate ette juba septembri lõpus või oktoobri alguses.

Andrei ja Robini sõnul filmiti seal lausa nii palju materjali, et neil on raskusi väljavalimisega, mis lõpuks saatesse läheb. „Me käisime vahepeal vaatamas klippe, kuna meil oli kohapeal olemas monteerija, kes esialgse versiooni kokku pani. See ei ole okei, kui ilus ja puhas kõik on!“ õhkas Robin videos.

Noormeeste uhke villa asus Kalkani linnas hoones, mis kannab nime Villa Beverly Hills. Seal on kuus magamistuba ja hiiglaslik infinity-bassein, kus avaneb imekena vaade Kalamari lahele. Samuti on villas eraldi grillimisala koos terrassibaariga.

Kui keegi tahaks selles villas peatuda näiteks aprillis, tuleb seitsme öö eest välja käia pea 3000 eurot. Kui on aga soovi uhket majapidamist kasutada juulis, tuleb nädalase puhkuse eest maksta juba üle 8800 euro.

Vaata fotosid luksuslikust villast galeriist!

Saatejuhtidel on oma sügisese hittsarja jaoks juba ka veebileht loodud, kuid hetkel on seal võimalik end vaid uudiskirja jaoks kirja panna. 

Vaata videost lähemalt, mida Andrei ja Robin oma sarjast räägivad!

Kommentaarid puuduvad