Esimesed kaadrid: kaks kanget Teet ja Kristjan jõudsid oma reisisaate sihtkohta

Teet Margna ja Kristjan Jõekalda
Teet Margna ja Kristjan Jõekalda — FOTO: Silver Siilak

Esmaspäeval asusid kaks kanget Teet Margna ja Kristjan Jõekalda koos võttemeeskonnaga Tallinna lennujaamast Kaukaasia poole teele, et filmida oma järjekordset reisisaadet. Nüüd jagavad mehed ka esimesi kaadreid sihtkohast.

Esmaspäeval Kristjan pöördus Instagrami vahendusel oma fännide poole: “Nonii, kallid sõbrad, minek. Järgmised kolm nädalat olen koos Teeduga Kaukaasias ja see tähendab ainult üht – kui te mulle Instagrami kirjutate, siis ma arvatavasti nii kiiresti ei suuda sellele kõigele reageerida nagu vanasti.”

“Ma ei tea, kas seal on üldse mingit levi. Võib-olla mõni lammas või lambakari suudab telefonisignaale edasi anda, võib-olla sealt mingisuguse ühenduse saab. Vähemalt proovin pilte ja videosid teile aeg-ajalt sinna (Instagrami) üles sokutada. Näeme kolme nädala pärast. Mänge saab õnneks endiselt tellida, need on kõik olemas. Pidage vastu ja kohtume juba oktoobri lõpus,” lisas ta.

Paistab, et mehed on nüüd õnnelikult oma sihtkohta jõudnud - Teet postitas oma Instagramile foto Kaspia mere kaldalt. "Vaikus enne tormi," kirjutas ta salapäraselt pildi alla, kus on teda näha koos oma hea sõbra Kristjaniga.

Ka Kristjan jagas esimest kaadrit reisilt oma Instagrami lugudes, kus on näha mehi üheskoos autos istumas. "Ja algab töö," kirjutas ta foto juurde ning märkis asukohaks Azerbaidžaani pealinna Baku.

Teedu ja Kristjani uus reisisaade näitab Taga-Kaukaasiat
Teedu ja Kristjani uus reisisaade näitab Taga-Kaukaasiat "rohujuuretasandil". — FOTO: Kuvatõmmis Instagramist / @kristjanjoekalda

Augusti lõpus rääkisid Teet ja Kristjan TV3.ee portaalile oma tulevastest reisiplaanidest. “Taga-Kaukaasia tähendab seda, et sõidame Aserbaidžaani, Gruusiasse ja Armeeniasse. Need kolm riiki tuleb meie ekspeditsiooni jooksul läbi sõita,” selgitas Margna. “Minu seljakott on igal juhul valmis pandud ja tahan Taga-Kaukaasiat näha,” lisas Jõekalda. 

Kristjan Jõekalda on igal “Kahe kange” reisiseiklusel kandnud kindlat vormi, mis aitab uude keskkonda sulanduda. Kristjan tegi õige riietuse valimiseks pikalt ettevalmistusi ka enne Taga-Kaukaasia reisi. “Vorm on tegelikult soetamisel ja pool on juba olemas,” selgitas Kristjan augusti lõpus, lisades, et plaanib kaasa võtta mitu erinevat riidekomplekti. 

“Kindlasti tahaks midagi sellist, mida kõik eestlased on harjunud nägema. Millised olid vanasti Taga-Kaukaasiast tulnud taksojuhid? Eks ikka dressid, nahkjoped ja kingad,” kergitas ta saladuseloori Taga-Kaukaasia reisiriietuselt.

Kommentaarid puuduvad