Reklaam sulgub sekundi pärast

Erakordne võimalus! “Kõige parema kaaslase” uus hooaeg ootab avalikele salvestustele

"Kõige parem kaaslane" — FOTO: Rene Suurkaev

Just praegu on käimas Go3 noorteseriaali "Kõige parem kaaslane" uue hooaja võtted ning esmakordselt on kõigil saate fännidel võimalus ka ise sellest osa saada!

Kui eelmistel hooaegadel pidid noored end maal talus proovile panema, siis seekord peavad nad hoopis Tallinna vanalinnas asuvat karaoke baari, kus toimuvad ka mitmed meeleolukad peod. Nendest on kõigil soovijatel võimalus ka ise osa saada ning kohapeal oma silmaga näha, kuidas telesaadet tehakse.

Vaata galeriist, kuidas noored esimeseks peoks valmistusid!

Selleks, et "Kõige parema kaaslase" võtetest osa saada, on järgmised üritused:

NELJAPÄEVAL 15.02Rock'n'Roll ehk Eesti oma Elvis tuleb (jah, päriselt kuningas ise!) Platsis on ka pop-up tattoo parlour, kus on võimalik 10 euro eest endale päris tätoveeringuid teha. Fotoboksis saab jäädvustada meeleolukaid pilte ning 50 esimest külalist saavad ka tasuta tervitusjoogi. Saate osalejad rokivad tõelisi rock'n'rolli soenguid ja meiki (kostüümid ka!) ja ka külalised on teretulnud kostüümides. Rohkem infot leiad SIIT!

REEDEL 16.02 - Golden oldies. Laulab päris tõeline superstaar Ant ja ilmselt esimest korda Eestis toimub drag bingo. Külla tuleb drag queen Ursula, kes astub fortuunajumalanna rolli ja pallid hakkavad veerema. Võitjaid ja 50 esimest külalist tervitab tasuta jook.

LAUPÄEVAL 17.02 - Rannapidu! Karaoke laulmist kartma ei pea, vaid selle eest hoolitsevad saatekülalised, kes vajavad endale publikut. Mängime beerbongi ja saame vastuse küsimusele, kui madalale saab inimene langeda. Limbot tantsime ka! Esimese 50 külalisele ja võitjatele tasuta tervitusjook.

Haara sõber kaasa ja tule unustamatule peole!

Vaata ka varasemaid "Kõige parema kaaslase" hooaegu teleteenuses Go3!