Reklaam sulgub sekundi pärast

Ei või olla! Lauljatar Sahlene võistleb Netflixi tõsielusaates ulmelise võiduraha nimel

Sahlene
Sahlene — FOTO: Silver Siilak

Kolmapäeval jõudis Netflixi platvormile kauaoodatud tõsielusaade "Squid Game: The Challenge", mis on inspireeritud samanimelisest hittseriaalist, kus mängijad võistlevad omavahel hiiglasliku rahasumma nimel. Nüüd paljastas lauljatar Sahlene, et ka teda on võimalus uhiuues tõsielusaates näha.

„Olen oma elus teinud palju pööraseid, lõbusaid ja põnevaid asju. Aga see seiklus on kindlasti seni üks pöörasemaid. Võin nüüd kinnitada, et olen Netflixi mängus „Squid Game: The Challenge“,“ teatab Sahlene Instagrami vahendusel.

Netflixi tõsielusaates osaleb kokku 456 osalejat ja Sahlene kannab nimetus  „Mängija 142“ . Võiduraha antud saates on massiivne - võitja saab endale lausa 4,56 miljonit USA dollarit.

Saates osaleb võistlejaid üle kogu maailma ja Sahlene sõnul oli ta ainus Rootsi esindaja, kes selles telemängus osales. „Uhke on olla ainus rootslane, kes on selles eepilises telemängus esindatud ja saanud teha televisiooni ajalugu. See on suurim tõsielusaade, mida on kunagi tehtud,“ kirjeldas lauljatar.

Kuna saade on alles Netflixi platvormile paisatud, ei tohi Sahlene veel võistluse kohta midagi paljastada ega detaile jagada. Sellegi poolest ütleb ta, et oli täiesti rabatud saate filmimise protsessist. „See oli seiklus kogu eluks. Sain sõbrad, kes jäävad kogu eluks. Ja ma tõestasin endale, et ma suudan rasketes olukordades kainet mõistust säilitada,“ sõnas endine eurolauljatar.

Hetkel on Netflixist võimalik näha viite esimest episoodi uuest tõsielusaatest.