Reklaam sulgub sekundi pärast

Robert Reesar sattus kohe peale finaali pääsemist piinlikku olukorda: sõnum läks valele inimesele!

Juba sel pühapäeval stardivad "Eesti otsib superstaari" üheksanda hooaja finaalsaated, kuhu on jõudnud 10 noort ja andekat lauljat. Saame lähemalt tuttavaks ühe finalistiga, kelleks on Robert Reesar.

Robert on 24-aastane noormees, kes on pärit Tallinnast. Kui ta saaks üheks päevaks olla keegi teine, meeldiks talle olla ansambli Muse solist. "Esiteks sellepärast, et tal on nii vinge hääl ja nii kõrge hääl. Siis ma saaksin omada seda häält natukene," naerab ta.

Mida teeks ta aga auhinnarahaga? "Popp vastus oleks öelda, et selle saaks investeerida. Ma arvan, et investeerida küll, aga kas just kõike sellel tavapärasel viisil. Mulle meeldib lause "Investeering iseendasse on kõige väärtuslikum" ehk kuna ma pean end päris nooreks inimeseks, siis kasutaksin seda enda edasi harimiseks just muusikalise poole pealt," avaldab Reesar.

"Vähesed teavad, aga põhjus, miks ma juba väiksest peale laulma hakkasin, oli minu vanavanaema, kes küll kahjuks paar aastat tagasi lahkus meie seast. Tema õpetas mind alguses laulma piiblilaule ja ta elas meie perega koos ning laulis koos minu ja mu vennaga piiblilaule. Sealt on tulnud minu viisipidamine," avaldab Robert, kuidas ta üldse laulmiseni jõudis.

Millisesse piinlikku olukorda sattus Robert kohe peale stuudiovoorust edasipääsemist ja kui ta ei tegeleks laulmisega, siis mida ta teeks?

Vaata "Superstaari ankeeti" koos Robertiga videost!