Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

AUHINNAMÄNG |  Hakka superstaariks koos T1 Keskusega ja võida!

t1 mäng
Eesti otsib superstaari instagraimäng — FOTO: TV3

Täna on see päev, mida oleme kaua oodanud – “Eesti otsib superstaari” finaalsaated alustavad TV3 otse-eetris! Kas mäletate, millises Tallinna keskuses seekord eelvoorud salvestati? Jah, just nimelt, selleks oli Tallinna transpordi tuiksoonel asuv T1 Keskus – tõeline meelelahutuskeskus, kus leidub tegevusi igale maitsele ja vanusele.

Selleks, et tähistada koos T1 Keskusega “Eesti otsib superstaari” hooaja suurepärast teekonda, alustame täna Instagramimänguga, mis kestab kuni superfinaalini.

Osalemine on superlihtne!

Oluline on olla õiges kohas – T1 Keskuses! Tule külla, naudi keskuse võlu, leia peasissepääsu juures Karl-Erik Taukari ja Eesti otsib superstaari fotoseinad, tee selle taustal endast ja sõpradest pilt, postita see oma Instagrami kontole. Seejärel jää vaid lootma fortuunale, sest võid olla üks õnnelikest võitjatest!

Aga mis on võit?

Iga nädala esmaspäeval loosime välja T1 kinkekraarte, mis annavad sulle võimaluse proovida erinevaid T1 meelelahutusvõimalusi. T1 Keskus pakub lõputult seiklusi ja meelelahutust, mida saad nautida koos sõprade või perega.

Auhinnad on välja pannud T1 asuvad Sportland, Pelm ja Skywheel of Tallinn!

Eesti otsib superstaari instagarmimäng
Eesti otsib superstaari T1 instagramimäng — FOTO: TV3

Hea uudis on see, et T1 Keskus on kergesti ligipääsetav nii trammi, bussi kui ka rongiga, nii et sul ei ole vaja muretseda transpordi pärast. Tule ja liitu meiega T1 Keskuses ning osale “Eesti otsib superstaari” põnevas mängus.

Instagramimängu reeglid:

  • Külasta T1 keskust, täpse asukoha leiad SIIT!
  • Otsi ülesse peasissekäigu juurest (Lasnamäe poolne sissepääs) Karl-Erik Taukari ja “Eesti otsib superstaari” fotoseinad ja tee endast nende taustal pilt. Lisa foto enda Instagrami kontole! Foto peab olema avalik.
  • Kasuta #superstaar2023, asukohaks märgi T1 Tallinn
  • Igal esmaspäeval loositakse mängus osalejate vahel auhindu. Võitjate nimed lisatakse siia mängulehele ning nendega võetakse ühendust!
  • Mängus osaledes annad nõusoleku, et sinu pilti võidakse kasutada TV3 poolt mängu turundusmaterjalidena.
  • Mängu periood 24.09.2023 – 30.11.2023

eesti otsib superstaari t1
https://t1tallinn.com/ — FOTO: T1 keskus

Ära unusta “Eesti otsib superstaari” on eetris igal pühapäeval kell 19.30!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker