Reklaam sulgub sekundi pärast

Kuidas meeldib? Just niimoodi kõlab tõsielusaate “Armastus võidab alati” tunnuslugu

Miriko
Miriko — FOTO: Pressimaterjal

Miriko on jõudnud järjekordse verstapostini oma viimase singliga "las ta siis jäädagi nii", mis on samuti ka Go3 originaali ja selle suve kuumima tõsielusaate "Armastus võidab alati" ametlik tunnuslaul. 

Miriko kaasahaarav suvine lugu, loodud koostöös Steven Ilvese ja Sander Sadamiga, sobib suurepäraselt tõsielusaatega “Armastus võidab alati”, mis on täis just neidsamu dilemmasid, millest lugu räägib. Loole on valminud muusikavideo, mille visuaalseks võluriks oli Silver Taavet Kollom ning koreograafia eest vastutas Margaret Rooste.

"las ta siis jäädagi nii" käsitleb just neid keerulisi emotsioone, kui seisame silmitsi valikuga – kas lasta lahti või hoida enda poolt armastatud inimest. “Ma arvan, et me oleme kõik olnud sellises olukorras, kas siis millegagi või kellegagi, kui küsime endalt, et kas antud asjast või inimesest kinni hoidmine toob rohkem kasu või kahju,” sõnas Miriko. 

Singlit täiendab muusikavideo, mille on lavastanud andekas Silver Taavet Kollom, kes on ka eelmised Miriko muusikavideod üles võtnud. Video jutustab kaasahaarava loo, kui peategelane ärkab unest – unest, mis on Miriko eelmist singli "hate u deeply" retrohõnguline telestuudio külastus. Peategelane proovib aru saada, kas ta on endiselt unes või on ta jõudnud reaalsusse ning navigeerib läbi visuaalselt paeluvas maastikus. Margaret Rooste poolt loodud koreograafia täiendab Miriko muusikalist väljendusoskust.

Lugu "las ta siis jäädagi nii" on kuulatav kõikidel platvormidel, kaasa arvatud Spotifys!

Miriko teisi lugusid saab kuulata Spotifyst ning tema tegevustega saab kursis olla nii Facebookis kui ka Instagramis.

Kuula lugu "las ta siis jäädagi nii"!

Vaata ka tõsielusaadet "Armastus võidab alati" teleteenuses Go3!