“Armastus võidab alati”: kaotatud raha ja võidetud erikohting, millega joosti kuristikku

Mida põnevat toob “Armastus võidab alati” neljas osa? Eelmises saates oli osaliste meeleolu rahalise kaotose tõttu langenud ning Michael sai salaülesande, mille täitmisel oleks raha tagasi võidetud. Oleks, ehk ülesanne jäi täitmata. Osalistel jagub neljandas osas tegevusi ja eesmärke küllaga, et mitte ainult rahale mõelda.

Kas neljandas saates suudavad paarid oma suhet varjata või enam mitte? Kuidas läheb uute sidemete loomine? Ühevanused Kaupo ja Airi saavad piisavalt privaatselt basseini ääres aega veeta. Kaupo on juba hommikutundidel romantikast pungil ning korraldab Airile varahommikuse šampaniapeo. Kaupo näitab üles aktiivset huvi, mis aga Airis esialgu ebakindlust ja küsimusi tekitab. “Ta ikka tundub selline naistemees,” ütles Airi.

Nüüdseks kui armastuse villa on täitunud mitmete paaridega, on aeg saata üks neist privaatsele ja ekstreemsele territooriumile väljaspool villa territooriumi. Korraldatud võistluse tulemusel võitsid erikohtingu Mario ja Eliina, mille sisu nimetab noor naine nimetab enda eluunistuseks. Kas see lõppes aga oodatult? Võib öelda, et neljas episood toob teravaid elamusi nii otseselt kui metafoorselt.

Vaata ka tõsielusaadet “Armastus võidab alati” teleteenuses Go3!

Kommentaarid puuduvad