Andrei Zevakin “Villa” osalejatest: küsisime võtete ajal, kas nad vajavad psühholoogilist abi

Andrei ja Robin
Andrei ja Robin — FOTO: Rauno Liivand

“Miks me oleme idioodid?” podcastis käis mõnda aega tagasi külas sisulooja ja tõsielusaate “Villa” üks saatejuhtidest Andrei Zevakin, kes rääkis veidi, kuidas nad osalejad saatesse leidsid ja milline nägi elu välja võtteplatsil.

Zevakini sõnul koheldi “Villa” osalejaid võtteplatsil kui oma pereliikmeid ja neilt küsiti ka, kas nad oleksid soovinud psühholoogilist abi. Nimelt usub ta, et Eesti tõsielusaadete puhul on tihtipeale osalejate mured jäetud lahendamata. “Ei saa süüdistada vaid osalisi, vaid see on kogu komplekt. See on pigem tegemata töö, sa ei ole piisavalt hästi oma last kasvatanud,” põrutab ta.

“Villa” castingule registreeris 2500 kandidaati ja see andis Zevakinile päris hea pildi, millised inimesed sobivad tõsielusaatesse ja millised mitte. “Sa saad minuti jooksul aru, kas see inimene sobib või mitte. Mõned erandid olid, kus inimene oli alguses veits kinni, aga arenes. Esimeseks korraks enam paremaid kandidaate poleks saanud valida,” tunneb Zevakin uhkust saateosalejate üle.

Castingu protsessis tuli muidugi ette ka ekstreemseid näiteid, kus näiteks üks kandidaat esitas väga vulgaarse sisuga lugu või kui keegi oleks peaaegu kokku kukkunud. Kuna noormehed plaanivad “Villale” ka teist hooaega, on Zevakin kindel, et selle casting tuleb veelgi pöörasem. “Kui inimesed näevad, kui kvaliteetne ja eksklusiivne see on ja me peaks järgmine aasta seda veel tegema, siis ma isegi ei kujuta ette mis järgmisest castingust saab. Numbrid tulevad täiesti meeletud! Juba praegu oli väga väsitav ja kurnav,” usub ta.

“Villa” puhul on palju räägitud ka rahast ja et selle filmimine oli üsna kulukas ettevõtmine. Zevakin loodab selle projektiga nulli jääda või isegi veidi kasumit teenida. “Netflix võiks ära osta selle, oleks päris hea,” unistab ta.

Kuula täispikka podcasti Spotifyst või Soundcloudist!

Kommentaarid puuduvad