Reklaam sulgub sekundi pärast

17 aastat hiljem! Legendaarne hittfilm “Jan Uuspõld läheb Tartusse” saab järje

Johanna Alvin

Kaader filmist „Jan Uuspõld läheb Tartusse“
Kaader filmist „Jan Uuspõld läheb Tartusse“ — FOTO: "Jan Uuspõld läheb Tartusse"

Taskuhäälingus "Filmimaania" avaldasid saatejuhid, et legendaarne film "Jan Uuspõld läheb Tartusse" saab peale 17 aastat lõpuks järje.

Jupiteri taskuhäälingus "Filmimaania" avaldasid saatejuhid Richard-Erik Järvi ja Siim Rohtla, et legendaarne musta komöödiat täis Eesti film "Jan Uuspõld läheb Tartusse" saab lõpuks järje. "Mul on kinnitus usaldusväärsest allikast ja tuleb "JULK"! Mida "JULK" tähendab? "JULK" on siis lühend J-U-L-K ehk "Jan Uuspõld läheb koju"," avaldab saatejuht Siim Rohtla. "Jah, te kuulsite õigesti. Kultuskomöödiale "Jan Uuspõld läheb Tartusse" on tulemas järg."

Filmi uut osa hakatakse väntama juba sel suvel, kuid millal filmi kinolinale jõuab ei ole veel teada. "Võiks ju eeldada, et uuel aastal saab seda kinos juba näha," spekuleerisid saatejuhid filmi avaldumisaja kohta.

Jan Uuspõld on osaliselt enda elul põhinevat filmi kirjeldanud kui tema läbimurderollina. "Enne seda filmi olin ma inimeste jaoks pilasarja "Wremja" Zorro, aga pärast filmi sain Jan Uuspõlluks. See võib tunduda naljana, kuid nii ta oli. Jan Uuspõlluks saamine meeldis mulle väga. Sain endale näitleja ja inimesena kindlama jalgealuse. Sain endale uue hea kaubamärgi. See ei ole hea sõna – kaubamärgi sõna kõlab küüniliselt, nii ei tohiks inimese kohta öelda, kuid paremat sõna mul selle kohta ei ole. Kui ma selle uue kaubamärgi filmist kätte sain, hakkas mu elu ülesmäge minema."

"Jan Uuspõld läheb Tartusse" on 2007. aasta Eesti must komöödia, kus lisaks Uuspõllule teevad kaasa paljud armastatud Eesti näitlejad, sh Mari-Liis Lill, Tõnu Kilgas, Juhan Ulfsak, Mirtel Pohla ja teised.

Kommentaarid puuduvad