Reklaam sulgub sekundi pärast

Online kasiinodel on palju eeliseid

Sisuturundus

online kasiinod

Online kasiinosid võib kutsuda erinevate nimedega: online kasiinod, netikasiinod, virtuaalkasiinod – kuid need kõik viitavad samale kogemusele. See tähendab kasiinot, kus saab nautida traditsiooniliste kasiinomängude kogemust kodust lahkumata, kasutades selleks siis kas sülearvutit, nutitelefoni või tahvelarvutit. Kuid mugavus ja juurdepääsetavus on ainult üks paljudest veebikasiinode eelistest.

Mis on online kasiinod?

Nagu eelnevalt öeldud, on veebikasiinod tavapärase kasiinosaali virtuaalne versioon. Tänu kõiksuguste mängude internetti kolimisega ja uute tehnoloogiate ilmumisega pole ka kasiinod ajast maha jäänud.

Selleks, et kasiinokogemusest internetis osa saada, on vaja olla vaid täisealine ning omada tahvelarvutit, nutitelefoni või arvutit.

Olles kasiino välja valinud ning kasutajaks registreerunud, saad nautida mängulauas blackjacki, ruletti või pokkerit samadel tingimustel nagu päris kasiinos.

Siinkohal räägime täielikust kasiinokogemusest, mis hõlmab endas ka live diilerit, suhtlust teiste mängijatega ja panuste tegemist, sest online-kasiinode üks eeliseid on see, et saad teha panuseid päriselt raha mängu pannes. See on kasiinomängude tunnusjoon, mis eristab seda lauamängudest või muudest meelelahutusvormidest. Kasiinomängudes panustad ju ometigi päriselt rahaga, online kasiinomängudes samuti.

Online kasiinode peamised eelised

Ülal väljatoodud kirjeldustest on juba võimalik välja tuua kaks online kasiinode vaieldamatut eelist: juurdepääsetavus ja mugavus. Mängimine interneti teel tähendab, et mängida saab igal ajal ja igal pool, pole mingeid ajalisi piiranguid ning isegi kasiino lahtiolekuajad pole enam mingi faktor. Need pole aga kaugeltki ainsad.

live kasiino

Turvalisus

Kahtlemata on veebikasiinode järgmiseks ja kõige olulisemaks eeliseks aga hoopis turvalisus. On veel inimesi, kes ei soovi interneti teel rahalisi tehinguid teha, olenemata nende olemusest, kuid Eestis on e-teenused niivõrd levinud, et selliste inimeste hulk on üsna väike ja kahaneb pidevalt.

Veebikasiinod on tänapäeval täiesti turvalised lehed, kuid see kehtib ainult ametlike kasiinode kohta. Igal riigil on oma õigusaktid, mida kasiinod peavad järgima, seda ka Eestis. Selleks, et üldse tegevust alustada, on vaja kasiinodel Eestis omandada litsents, mille olemasolu kontrollib Maksu- ja Tolliamet, mistõttu võid olla kindel, et ametlike Eesti kasiinode lehtedel mängides ei kaasne mingeid turvariske.

Mitmekülgsus

Ükskõik, mis on sinu lemmikmäng, sa leiad netikasiino, mille lehel seda mängida. Mängude valik internetis on niivõrd lai, et seda ei anna tavalise kasiinoga võrreldagi, mis on tohutu eelis online kasiinode kasuks.

Need pakuvad boonuseid

Uute klientide meelitamiseks pakuvad paljud online kasiinod oma klientidele boonuseid, näiteks tervitusboonuseid, tasuta spinne ehk keerutusi mängumasinatel, sissemaksega seotud boonuseid või teevad muid pakkumisi.

Boonused on suur eelis, miks uusi online kasiinosid proovida, sest saad oma raha eest rohkem kui tavakasiinos. Ära aga unusta lugemast, kas nende boonustega mängides peab ka mingeid lisatingimusi täitma.

online kasiinod live kasiino

Tasuta mängud

Nagu juba mainitud, pakuvad kasiinod boonuseid, kuid see pole ainus viis, kuidas tasuta mängida. Paljud veebikasiinod pakuvad võimalust mängida prooviversioonis, kus sa ei pea raha panustama. See on nagu tasuta prooviring enne kui pärismängu sukeldud.
See on veel üks online kasiinode eeliseid tavakasiinode ees, sest saad käia mitmete kasiinode lehtedel ning proovida nende tasuta demoversioone.

Erinevad kasiinod ühes kohas

Minnes tavakasiinosse, pole sul võimalik kiirelt ümber mõeldes kasiinot vahetada (kui sa just ei asu mõne suurlinna kesklinnas, kus on kasiinosid suurel hulgal). Internetis aga võid kasiinosid võrrelda ja vahetada vaid paari klikiga. Oled üht lehte proovinud ja see ei meeldi sulle? Pole probleemi – võta järgmine. Selline kasiinode võrdlemine on eriti lihtne ja kiire, kasutades kasiinode võrdlemise platvorme. Sel juhul ei pea sa isegi aega kulutama, et erinevaid kasiinosid otsingumootorite abil üles leida.

live kasiino

Kiirus ja lõbu

Kuid see kõik pole veel piisavalt veenev, miks mängida interneti teel, siis toome siin välja veel ühe argumendi. Online kasiinode suurim eelis on see, et need on lõbusad ning mängude valik on tohutu – olgu su lemmikmänguks rulett, pokker või slotimasinad, võid olla kindel, et leiad endale sobiva.

Tõepoolest pakuvad online kasiinod palju laiemat valikut kõikidest mängudest kui traditsioonilised kasiinosaalid, mis tähendab, et sind ei piira kohaliku kasiino mängude valik.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!