Erootiline massaaž – nipid õnneliku lõpu saavutamiseks

erootiline massaaž

Sisuturundus

Tihti peetakse erootilist massaaži klišeede tõttu “odavaks” eelmänguks. Tegelikult on erootilisel massaažil meile palju rohkem pakkuda, kui avalikkus arvata lubab. Teadlaste sõnul on tegemist lausa ühe kõige rohkem füüsiliselt ja vaimselt lähendavama protsessiga. 

1. Lase lahti arvamusest, et see on odav ja mõttetu nauding 

Laiem avalikkus seostab erootilist massaaži tihti kaheldava kvaliteedi ja usaldusväärsusega Tai massööridega. 

Ühe uuringu andmetel on Tais täiesti tavaline, et massaaži tegev tüdruk lõpetab selle kliendi soovil (ning lisatasu eest) “õnnelikult”. Seda on kajastatud rohkem kui ühes Hollywoodi filmis.

Hea erootilise massaaži tegemiseks ja saamiseks on ennekõike vajalik vabaneda klišeedest. Selleks, et tunda oma partneriga sidet, ei ole vaja ei idamaist muusikat, viirukit ega Tai kodakondsusega noort neidu.

Massaaž peaks olema selline, millega oled harjunud ning mida tehes tunned end mugavalt. Kui sulle meeldib jazz, siis miks peaksid selle mingi teise muusikažanri vastu vahetama? Sellest räägime lähemalt kolmandas punktis. 

Kui sa jumaldad pikki vestlusi klaasikese veiniga, siis pole põhjust ka sellest loobuda! Puuduta oma kallimat nii nagu talle meeldib. Kuula tema soove ning muuda õhkkond mugavaks teile mõlemale.

Uuringud näitavad, et puudutused võivad stressi oluliselt vähendada. Lisaks võivad puudutused tugevdada partneritevahelist sidet ning aidata ületada seksuaalbarjääre. Hooliv puudutus on vahend, mida ei tohiks alahinnata. 

2. Loo hubane õhkkond

Isegi, kui mõlemad partnerid on valmis erootiliseks massaažiks, on siiski vaja luua mugav, hubane ja turvaline keskkond. 

Mõnevõrra üllatavalt on üks olulisematest kriteeriumitest temperatuur. Kuigi mõte öisest massaažist mere ääres tähtede all võib tunduda romantilisena, võivad tuul ja niiskus kogemuse ära rikkuda. Seetõttu on oluline enne massaaži tegemist jälgida, et keskkond oleks soe ja mõnus. Arvesta, et üks partneritest võtab riided ära – jahedas toas massaaž ei ole seega just eriti hea valik.

Klassikalise massaaži eksperdid ütlevad, et toatemperatuur peaks olema umbkaudu 25 kraadi. Soovitatav on eelnevalt massaažiõlisid ning ka käsi soojendada. Külmade kätega puudutamine ei ole tõenäoliselt eriti lõdvestav.

Kui partneril on külm, kata tema keha rätiku või salliga. Ning ära unusta tuba ära koristada. Toidujääkide ja purudega ruum ei ole romantiline.

3. Pane mängima lemmikmuusika

Muusika on õige atmosfääri loomisel väga oluline. Sealjuures ei tohiks aga üle pingutada. Kui teed massaaži, pane mängima selline muusika, mis sinu partnerile meeldib. Võib-olla on see üksainus artist või album. 

Ära proovi muuta oma kodu Tai massaažisalongiks. See on suure tõenäosusega ebamugav või isegi naljakas. Kuula jazzi, R&B-d, souli, ladina muusikat, poppi, räppi, elektroonilist muusikat või täpselt seda, mis sulle ja sinu partnerile meeldib.

4. Massaaž pole kõige tähtsam

Ära keskendu ainult massaažile. Hea toit, mõnusad joogid ning vestlus on need, mida ei tohiks unustada. Ole leidlik ja improviseeri. 

Ära hakka kohe partnerit ja ennast lahti riietuma. See lööb dünaamika paigast ära. Proovi teha nii, et partneril ei jääks mulje, et sa ootad ainult õnnelikku lõppu. 
Tee seda, mis su partneri õnnelikuks teeb: täida ta klaas veiniga, kokka eelnevalt kodus midagi maitsvat kokku ning üllata kallimat magustoiduga. Kui teed partnerile erootilist massaaži, ei tohiks sa keskenduda mitte enda naudingutele, vaid eelkõige partneri omadele (kuigi muidugi peaksite te mõlemad teineteise seltskonda nautima).

Ära unusta seda, miks oma partnerisse armusid. Kas see oli tema huumor, teievahelised sügavad vestlused või tema nutikus? Jutustage teid huvitavatel teemadel, arutlege ja naerge. Vestlusega saate sujuvalt liikuda edasi massaaži juurde. 

“Lama, teeme massaaži,” ei ole kindlasti hea viis õhtu alustamiseks. Ära tekita ebavajalikku ebamugavust. Tähtis oleks, et naudiksite teineteise seltskonda. Kui massaaž ei tundu mingil põhjusel õige jätk teie koosviibimisele, ei ole vaja seda teha.

5. Vali õige tehnika

Erootiline massaaž ei võrdu ainult õnneliku lõpuga. Massaaži, ka erootilise massaaži olemus on puudutustes, lõdvestuse ja partnerite ühendamises. Seega, ära mõtle ainule lõpule, vaid keskendu massaažile endale. 

Seks on pigem psühholoogiline kui füüsiline akt. Sellest tulenevalt on oluline enne vahekorda lõõgastuda. Pingeid aitavad maandada erinevad massaažitehnikad:

  • Peamassaaž ringjate liigutustega. Eksperdid kinnitavad, et pea on meie keha üks kõige rohkem pinges olevaid piirkondi. Liigne stress ja liigne produktiivsus on meie ajule kahjulikud. Selle pärast võib pea isegi seksi ajal valutama hakata. Alusta massaaži pea ülaosast ja liigu õrnalt kõrvade juurde.
  • Jalamassaaž. Jalgadel on otsene seos naiste ja meeste suguelundite funktsioonidega. 
  • Intiimpiirkonna stimuleerimine. Kui jõuad puudutustega intiimpiirkonnani, hellita väga õrnalt. Hea on tuua mängu ka huuled.
  • Kui tahad kogemust järgmisele tasemele viia, otsi välja sekslelud. Nagu ütlesime enne – improviseeri. Kui õhkkond on selleks õige, võid otsida välja oma lemmikud sekslelud. Laia valiku masseerijaid leiad supersex.ee veebipoest.

Lõpetuseks, ära pinguta üle. Kuula oma partnerit ning jälgi tema reaktsioone. Õnnelik lõpp pole kõige tähtsam – sellest olulisem on, et teil oleks mõlemal tore. 

Kommentaarid puuduvad