Will Smith selgitas läbi pisarate Oscarite gala õhtujuhile antud kõrvakiilu tagamaid: kaotasin lihtsalt kontrolli!

Will Smith
Will Smith Chris Rockile kõrvakiilu andmas. Foto: Scanpix

Will Smith avas telgitaguseid oma käitumise kohta 2022. aasta Oscarite galal, mil ta äkitselt lavale astus ning õhtujuhile kõrvakiilu andis.

The Daily Show's Trevor Noah'ile intervjuud andes, mõtiskles Oscariga pärjatud näitleja auhinnatseremoonia hetkest, millest kõik lõpuks rääkima hakkasid.

Ta ütles: "Päeva lõpuks ma lihtsalt kaotasin kontrolli. Ma ütleksin, et sa lihtsalt ei tea kunagi, mida keegi hetkel läbi elab."

"Publikus istute võõraste kõrval. Kellegi ema suri eelmisel nädalal, kellegi laps on haige, keegi on just kaotanud töö, keegi on saanud teada, et tema abikaasa on teda petnud," lisas Smith.

"Mitte et see minu käitumist üldse õigustaks. Mida ma õppisin? Me peame lihtsalt olema üksteise vastu kenad, kuid see on raske. Ma arvan, et minu jaoks oli kõige valusam see, et ma lähtusin oma südame häälest ja tegin sellega teiste inimeste elu raskeks," selgitas Smith.

Sakndaalne intsident leidis aset 2022. aasta Oscarite galal, kus Will Smith istus koos abikaasa Jada Pinkett Smithiga rahulikult saalis, kui õhtujuht Chris Rock tegi nalja Jada kiilaspäisuse üle. Will tõusis seejärel püsti, astus lavale ja andis Chrisile kõrvakiilu.

Smith võitis samal tseremoonial ka parima meesnäitleja auhinna, öeldes oma kõnes, et "armastus paneb inimese tegema hulle asju". Näitlejale keelati intsidendi järel järgmiseks 10 aastaks auhinnatseremoonial osalemine.

Allikas: ladbible.com. Loe täpsemalt siit

Kommentaarid puuduvad