”Villa” hurmur Antonio Kass: saates osalemine andis mulle sebimise oskuseid juurde

Antonio Sebastian Kass
Antonio Sebastian Kass

Pühapäeval toimus tõsielusaate ”Villa” esitluspidu, kus olid loomulikult kohal ka kõik saates osalejad. Rääkisime lähemalt Antonio Kassiga, kelle sõnul andis talle tõsielusaates osalemine juurde just sebimise oskuseid.

Antonio (25) on Tallinnast pärit mees, keda võib liialdamata nimetada Villa Hunt Kriimsilmaks. Tal on olnud ameteid alates korvpallurist ja stsenaristist lõpetades muusiku ja produtsendiga. Hetkel töötab spirituaalne noormees joogaõpetajana. Antonio tuli saatesse eelkõige võidusumma pärast, ent ta ei ütleks ära ka armastusest, kui see tema teele satuks. 

”Ma olen iseendas üllatunud. Kui see esimene episood läbi sai, siis ma tundsin pingelangust. Nüüd on vaba ja päris mõnus olla ning ma olen väga elevil, millised järgmised episoodid tulevad,” sõnas Antonio pärast esimese osa vaatamist.

Antonio ei tee saladust, et ta tunneb keskmisest suuremat huvi ka tähtkujude vastu. ”Kasutan seda navigeerimissüsteemina, kuidas inimestega suhelda. Tähtkuju kujundab inimtüübi,” arutleb ta. ”Villas” osalemise kogemus andis Antonio sõnul talle kindlasti julgust juurde. ”Samuti ka sebimise oskuseid. Neist ühtegi avaldada ma hetkel ei taha, seda vaata villatv.ee-eest,” ütleb Antonio kelmikalt.

Vaata intervjuud lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad