Video|Ka kuninglik paar on rajult pidutsenud! Kate’i ja Williami pöörased peokaadrid jõudsid sotsiaalmeediasse

Pilt: 123rf
Pilt: 123rf

Tihtilugu loob meedia inimestest ontliku ja vägagi korraliku kuvandi. Kuid TikTokki on jõudnud video, kust võib näha, kuidas kuninglik paar Kate’i ja William on enne laste saamist ka rihma lõdvaks lasknud ja muretult ööelu nautinud.

Sotsiaalmeedia platvormil TikToki levib video kuninglikust paarist, kes oma kohtumise alguses nautis muretult ööelu. Tähelepanelikum silm märkab prints Williami napsust pilku ja Kate Middetoni vägagi rõõmsat meeleolu.

Willliam ja Kate kohtusid 2002. aastal, paar abiellus 2010. aastal ja tänaseks on neid kolm last. Enne kihlumist 2010. aastal oli Williami ja Kate’i suhe kõike muud kui stabiilne. Ülikoolis tuttavaks saanud paar oli mitmel korral lahku läinud ning viimase kriisi elasid nad üle vahetult enne sõrmuse sõrme panekut.

Sel aastal võis meediast lugeda, et Cambridge’i hertsogipaar Catherine ja William plaanivad monarhiat moderniseerida ning alustada oma ametlike tiitlite mahajätmisega. 

Vaata videot lähemalt siit.

@danideeeee1 party hard 😅 like normal young people 😊 #katemiddleton #princewilliam #duchessofcambridge #dukeofcambridge #royalfamily #fyp #royal #party ♬ Hard Times – Paramore

Kommentaarid puuduvad