Reklaam sulgub sekundi pärast

Video! Kauaoodatud tõsielusaade ”Villa” õrritab taas kuumade kaadritega

Foto: Rauno Liivand
Foto: Rauno Liivand

Juba 3. oktoobril näeb ilmavalgust Andrei Zevakini ja Robin Valtingu reality “Villa”, mille kõik osalejad hakkavad võistlema 30 000 euro nimel või selle nimel, et leida oma eluarmastus. Youtube kanalil võib näha uut tiiserit tõsielusaatest, mis õrritab taas väga kuumade kaadritega.

Lahutamatu duo Andrei ja Robin filmisid VILLA saadet kuumas Türgis, kus oli kohati lausa nii palav, et kaameramehed pidid oma tehnika külmkappi panema, et see üle ei kuumeneks. Kuivõrd Andrei sõnul jätavad saatetegijad tihtipeale oma osalejad unarusse, siis nemad kohtlesid enda saatestaare kui perekonda ning neile pakuti võtete ajal isegi psühholoogilist abi.

Zevakin usub, et kui mõnes muus saates peakski mõni osaleja käituma nõmedalt, siis on selles süüdi ka saatemeeskond. “Ei saa süüdistada vaid osalisi, vaid see on kogu komplekt. See on pigem tegemata töö, sest sa ei ole piisavalt hästi oma last kasvatanud,” leiab ta.

Andrei kinnitab, et ka castingul juba oli näha meeletut huvi saate vastu ning paremini polekski saanud esimesi osalejaid sinna valida. Ka järgmiseks hooajaks ennustab ta metsikut huvi ja saatesse soovijate arvu tõusu. “Kui inimesed näevad, kui kvaliteetne ja eksklusiivne see on ning kui me peaks järgmine aasta seda veel tegema… Ma isegi ei kujuta ette, mis järgmisest castingust saab,” avaldab Andrei.

Vaata, millised tüdrukud ja poisid osalevad uues tõsielusaates ''Villa''.

Vaata uut tiiserit lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad