Victoria Beckham meenutas šokeerivat seika Davidi elust: ta oli täiesti katki!

Victoria Beckhami sõnul elas abikaasa David punase kaardi saamist raskelt üle.
Victoria Beckhami sõnul elas abikaasa David punase kaardi saamist raskelt üle. — FOTO: ©MPI04 / Capital Pictures / Scanpix

Victoria Beckham avaldas, kuidas mõjus abikaasa Davidile 1998. aasta jalgpalli MM-i ajal saadud punane kaart. "Ta oli täiesti katki. Ta oli tükkideks," rääkis Victoria sellest, kui raskelt David olukorda üle elas.

Peagi ilmuv dokumentaalsari "BECKHAM" annab vaatajatele ligipääsu ühe maailma tuntuima sportlase elule. Lisaks avatakse sarjas ka Davidi abikaasa Victoria, mehe perekonna, sõprade ja meeskonnakaaslaste tegemisi.

Sarjas meenutab Victoria olukorda, mil Inglismaa ja Argentina mängu ajal saadeti abikaasa David pärast Diego Simeone löömist mängust välja. Inglismaa kaotas seejärel MM-mängu penaltiseerias.

Staarpaar rääkis, et peale saatusliku punase kaardi saamist seisid nad silmitsi solvangute lainega. Victoria rääkis sarjas Davidi toonasest olukorrast: "Ta oli täiesti katki. Ta oli tükkideks."

"Ta oli tõesti depressioonis. See tegi mulle nii palju haiget, et ma tahan neid inimesi ikka veel tappa," lisas Victoria. David nentis: "Ma soovin, et oleks olemas mingi ravim, mis kustutaks teatud mälestused."

Allikas: LADbible. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad