Vanus ei ole vaid number! Legendaarne laulja Elton John sattus haiglasse

CNN

Elton John
Elton John — FOTO: 123rf

76-aastane legendaarne laulja viibis oma villas Prantsusmaal Nice’i lähedal, kui ta kukkus ja viidi Monacos asuvasse Princess Grace’i haiglasse. Johni jäeti haiglasse öiseks jälgimiseks.

“Elton külastas kohalikku haiglat ettevaatusabinõuna,” ütles Johni esindaja esmaspäeval CNN-ile tehtud avalduses. “Pärast kontrolli lasti ta täna hommikul kohe välja ning on nüüd tagasi kodus ja hea tervise juures.”

2021. aastal lükati “Rocket Mani” laulja plaanitud turnee kuupäevad edasi peale rasket kukkumist, mis vigastas tema puusa ja vajas operatsiooni.

“Mul on soovitatud teha operatsioon niipea kui võimalik, et taastada oma täielik vorm ja veenduda, et ei tekiks pikaajalisi tüsistusi,” ütles ta toona oma avalduses.

John selgitas hiljem, et tal oli puusa tõttu suurema osa ajast valus.

“Ma ei oleks 100% vormis, ma ei oleks 100% enesekindel, sest mul on enamuse ajast valus puus,” ütles ta eelmisel aastal ajakirjale Lorraine antud intervjuus. “Ma ei saa külili olla, ei saa autosse ega sealt välja ning otsus tuli teha, et ma saaks lavale minna ja anda endast 100 protsenti.”

Kommentaarid puuduvad