Reklaam sulgub sekundi pärast

Valentinipäeva eel: Epp Kärsin avaldas viisi, kuidas oma kallimat tõeliselt hellitada

Epp Kärsin
TV3

TV3Play saates "10 kõige põletavamat küsimust" käis külas naudingute ekspert Epp Kärsin, kes paljastas, milline on ideaalne seks ja kuidas magamistuppa vürtsi juurde tuua.

Epp on erinevaid koolitusi andnud juba aastaid ja tänu temale on oma keha osas saanud targemaks tuhandeid inimesi. Ta jagab nõuandeid peamiselt läbi oma enda kogetu. 

Kuidas aga voodiellu siis vürtsi tuua? See sõltub juba puhtalt sellest, mis inimesele endale meeldib. ‘’Mõned võtavad lisaks sidumismängud, mõned teised paarid ja teevad pööraseid hullusid. Kolmandad kasutavad vallatusi internetis nähtud videode baasil ja üritavad neid järgi teha,’’ avalikustas Kärsin.

Epu põhiline sõnum on see, et inimesed peaksid laskma oma fantaasial lennata. ‘’Kõige olulisem on see – mehed ja naised – näidake välja oma partnerile, et teile seks meeldib. Mina ei tea, mida tähendab igav seks, sest minule kõik sobib ja ma julgustan kõikidel naistel võtta samuti see seksuaalsus omaks,’’ julgustas Epp ja lisas, et mida vabam on naine voodis, seda põnevamaks ja ägedamaks naudingud muutuvad.

Vaata lähemalt videost!