VAHVA KLÕPS! Tanel Padari tütar on nagu isa koopia: loodus on vingerpussi mänginud

Tanel Padar
TV3

Muusika Tanel Padar jagas oma sotsiaalmeedias vahvat pilti endast ja oma vanemast tütrest Lindast, kust vaatab vastu uskumatu sarnasus isa ning tütre vahel.

“Loodus on vingerpussi mänginud ja ühte meest duubeldanud,” kirjutas Tanel Padar tütrega tehtud pildi juurde, kus Linda vahvalt isa miimikat järele teeb. 

tANEL

Linda sündis Tanel Padari ja Lauren Vilmani perre 2019. aasta augustikuus ning saab sel suvel 3-aastaseks. Selle aasta jaanuarikuus sündis nende perre pisitütar Luna.

Hetkel puhkab Tanel oma perega Türgis, millest ta ka pilte oma jälgijatega jagab. “Elame laiffi (elu- toim) #elukolmenaisega,” kirjutas Tanel ühe puhkusepildi juurde.

Tanel

Tanel on varasemalt tõdenud, et kahe tütrega elu kerge ei ole. Laulja rääkis jaanuarikuus Vikerraadiole antud intervjuus, et kipuvad isad tihti arvama, et neil on raske ja nemad on väsinud, kuid tegelikult on lugu vastupidine. “Emad on ju need, kes on 24/7 kogu aeg olemas,” mõtiskles Padar, et hoopis emade ees tuleks müts maha võtta. “Sageli tunnen ennast abituna, et ei saa midagi teha.”

Padari meelest on kahe lapsega kõige keerulisem energia ja tähelepanu jagamine, sest lapsevanemana soovid ikka mõlemale lapsele sama palju anda. Samuti tähendas laulja, et eks see tähelepanu jagamine on keeruline ka lapsevanemate endi vahel. “Tahaks ka ju ema tähelepanu saada lõpuks,” tõdes Tanel lustlikult. 

Näita 3 kommentaari

Tundub, et kõik teised mehed on vist otsa saanud, et 2× nädalas mingit jama aetakse.

Vasta

Te olete ikka täitsa lollid!! Ometi pardipoeg on sirgumas

Vasta

Paiju õnne ! Mida teed siis kui on 3 last ja viimased on kaksikud ? Ja peab kasvatama üksi, isa loobus kõigest. Alkohol oli parem. Üks kaksikutest vahetas öö ja päeva ära. Üksi tuli kartul võtta ja kõik tööd teha samuti. Sündisid augusti algul.Isa viidi haiglasse, abi polnud mitte kuskilt võtta. Aasta oli1971. Kaupluded ei hiilanud ka toidu poolest. Ei mingit pampersid, selle asemel oli 2 kätt. Aga ikka soovin Teile õnne ja edu !

Vasta