Reklaam sulgub sekundi pärast

Uued tuuled! Dagmar Oja võttis vastu vinge väljakutse

Dagmar Oja saates
Dagmar Oja saates "Uus Laul" — FOTO: TV3

"Mul on teile uudiseid!" teatas lauljanna Dagmar Oja Instagrami tehtud postituses. Nimelt liitus Oja PopRock Muusikakooliga ning on nüüdsest õpetaja.

Muusikakooli kodulehel seisab, et "Poprock” kool on koht, kus saab inimene oma muusikalised eesmärgid ja unistused ellu viia.

"Meie õpetajad pole mitte ainult silmapaistvad pedagoogid, vaid ka aktiivsed osalejad Eesti muusikatööstuses, kellel on selles valdkonnas ulatuslik kogemus." 

Kokku on õpetajaid koolis 5. Dagmar õpetab vokaali. Oja kirjelduse all seisab, et Dagmar on laulmist õppinud Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis.

"Ta on taustalaulja olnud ja on siiani erinevatel Eesti ja välismaa artistidel nagu: 2QS, Liis Lemsalu, Sahlene, Ira Losco, Paul Young, Double You, Ivo Linna, Anne Veski jpt. Dagmar on tausta laulnud ka mitmel Eurovisiooni lõppvõistlusel ning paljudes muusikalistes teleprojektides. Dagmar on “Suured tüdrukud” bändi eestvedaja."

Lisaks Ojale õpetavad seal ka Robin Mäetalu (kitarr), Tarvi Kull (klaver), Henno Kelp (basskitarr) ja Borka Hess (trummid). Dagmari Instagrami postituses seisab, et just Hess oli see, kes kutsus teda kooliga liituma. 

Kommentaarid puuduvad